Wpis z mikrobloga

@macan: Bez kitu, jestem totalną opozycją do PiS-u, nienawidzę tej partii i jej członków, rzygam tymi mordami i tym, co zrobili z tym krajem przez osiem lat, sam się zmobilizowałem, żeby iść na wybory i odsunąć ich od władzy, jestem już po 30 i pamiętałem też poprzednie rządy - było mniej afer i to życie polityczne było dużo spokojniejsze. Ale to kłamanie Tuska w sprawie benzyny, populizmy, które wypluwa, że cena
@macan:
Tylko teraz rekordowe zyski spółek energetycznych nie będą #!$%@? na szemrane interesy pewnych grup powiązanych z władzą ( ͡º ͜ʖ͡º) i #!$%@? w kosmos socjal. Nic a nic. Teraz będzie to służyć rozwojowi silnej, polskiej, narodowej gospodarki. Mi zakład energetyczny w styczniu zwrócił 125 PLN, czyli de facto Tusk mi zapłacił za prąd ( ͜͡ʖ ͡€). Kto tyle doł synek? #
@macan: Prąd, gaz, podatki, koszty pracy, transportu, serwisów, utrzymania te same? Czy nie chciało się wziąć pod uwagę zmiany kosztów produkcji żeby pasowało do tezy? Do tego nie minęło jeszcze nawet 2 miesiące prac nowego rządu a sprzątanie syfu po PISie będzie trwało jeszcze z 2 lata zanim będzie się dało normalnie rządzić tym państwem.
@Smartek

było mniej afer i to życie polityczne było dużo spokojniejsze.


Czy my w tym sym kraju zylismy? Bylo troche spokojniej ale bez przesady. Samego Tuska chcieli do wiezienia wsadzac bo chcial zrobic w jajo polskie sluzby i pani Merkel dala mu medal Karola i usadzila na stolku UE zeby do pierdla noe trafil w polsce, pomijajac mase mniejszych przekretow i prowokacji na wlasnych obywatelach. Najpierw Sienkiewicz, czlowiek z ukrainskimi korzeniami byl
@macan: 22 lutego 2022 obowiązywał 8% VAT na paliwo jak już chcemy być precyzyjnymi w porównaniach cen na stacjach. Ale wystarczy cofnąć się miesiąc do około połowy stycznia i to co napisałeś będzie się zgadać. Więc tak... ruchają nas... Otwórz sobie na stronie Orlenu ile wynosiła modelowa marża rafineryjna w 2021 ( 0.6 $/b) a w lipcu zeszłego roku (prawie 18 $/b) i to jest ta skala ruchańska, które dziś obserwujemy.
można już wiele kłamstw i absurdów wytknąć obecnej władzy, a rządzą dopiero 2,5 miesiąca...


@Smartek: no właśnie, 2.5 miesiąca, jak to Tusk nie zdążył wyczyścić TVP, Funduszu Sprawiedliwości, SSP, fundacji SSP, NCBIR, wyborów kopertowych, neo KRS, ceny paliwa, ba, co więcej TUSK NAWET NIE POSPRZĄTAŁ KIBLA W SEJMIE I DALEJ JEST NASRANE I BRAKUJE PAPIERU, SKANDAL, ZŁODZIEJ, NIERÓB, KŁAMCA,

Absurdem to jest Wasze pieprzenie,