Wpis z mikrobloga

Niesłusznie tak jedziecie po rolnikach. Owszem zdarzają się szury, pewnie częściej niż w innych grupach ze względu na słabe wykształcenie i obycie w świecie, ale kurcze no, oni bronią m.in. tego żebyśmy nie jedli tego syfu który nam próbują wciskać zza wschodniej granicy.

Nie można łykać pojedynczych przypadków i ekstrapolować ich na wszystkich. Rolnictwo zawsze było ważną częścią naszej gospodarki i bez tych protestów zostałoby cichaczem zaorane na rzecz antyludzkich korporacji, które zrobiły sobie z Ukrainy ciepły qwidołek do swoich brudnych interesów kosztem zdrowia zwykłych ludzi. Niby kto ma z tym walczyć jeśli nie rolnicy?

Mam wrażenie że wykopki wolą codziennie się podtruwać i dostać raka, byle dowalić wyborcom partii, która za paręnaście lat może zniknie ze sceny politycznej

#polityka #protest #ukraina #rolnictwo
  • 19
  • Odpowiedz
@BayzedMan: A co masz do pamięci na temat rzezi Wołyńskiej? Bardzo dobrze, że znamy historię i nie akceptujemy bandery jak i kolorów czarno czerwonego na fladze, bo zginęli tam zamordowani przez ludność ukraińską nasi obywatele.
  • Odpowiedz
jesteś idiotą, chyba tyle wystarczy skoro widzisz tylko swój nos


@SuperZenek: Ja widze tylko swoj nos? Czy Ty czytasz co piszesz?

To ja blokowalem karetke na sygnalach ktora mogla jechac do umierajacego?
To ja uprzykrzam zycie niewinnym ludziom bo mi sie w robocie nie pooba?
To ja chcialem przycebulic i nie sprzedalem zboza bo potem sprzedam drozej (i wszyscy beda mieli drozszy chleb ale ja zarobie)

Idz do okulisty bo sam
  • Odpowiedz
Rolnictwo zawsze było ważną częścią naszej gospodarki


@Arboree: to rolnictwo, do którego dopłacamy z budżetu 40-50mld każdego roku, już pomijając fundusze UE? Ja naprawdę rozumiem, że bezpieczeństwo żywnościowe trzeba mieć, ale to raczej rolnictwo hamuje naszą gospodarkę, bo z sektora przedsiębiorstw trzeba ściągać hajs, żeby dosypać rolnikom.
  • Odpowiedz
Oni bronia tylko siebie i swoich zyskow a nie ludzi.


@gorzki99: wolisz żeby wielkie holgingi przejęły produkcję rolną i zaczęły zwiększać ceny żywności? Proszę bardzo tylko nie oceniaj innych przez pryzmat swoich złych cech.
  • Odpowiedz
a ja manipuluję? xD


@aarahon: Tak. Nawet jesli nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Rolnicy dbaja tylko o siebie (i nic w tym zlego bo to jest normalne ze kazdy dba o siebie)
  • Odpowiedz
Rolnicy dbaja tylko o siebie (i nic w tym zlego bo to jest normalne ze kazdy dba o siebie)


@gorzki99: a ja też staram się dbać o innych. Takich też rolników znam.
  • Odpowiedz
a ja też staram się dbać o innych. Takich też rolników znam.


@aarahon: Czekaj - zebysmy sie dobrze zrozumieli. Pisze rolnicy jako grupa - nie jako jednostki.
Za mlodego duzo chodziilem po gorach. I przyznaje ze spotakalem tez calkiem spoko rolnikow. Ogolnie zasada byla taka: Im byl "biedniejszy" tym byl normalniejszy :P
Pana z wioski dzien przed krynica zawsze bede milo wspominal. Byl zdziwiony jak chcielisy zaplacic za mozliwosc rozbicia namiotu
  • Odpowiedz