Wpis z mikrobloga

@janusz-lece: Polecam Hermana Millera Aeron, sam używam w domu. Steelcase Leap to też fajna opcja z tego co słyszałem ale nie siedziałem nigdy. Z tańszych ale też dobrych foteli jest np. Profim.
  • Odpowiedz
@janusz-lece: Weź też poprawkę na to, że taki Aeron posłuży ci spokojnie 20-25 lat (mój ma 23 xD). Moim zdaniem warto. A takiego wynalazku jak to Capisco który jest dostosowany do wielu "ergonomicznych" pozycji bym nie brał o ile nie jesteś tego 100% pewien. Poleciłbym coś bardziej klasycznego. Idź do jakiegoś salonu i poprzymierzaj np. coś tego typu: https://profim.shop/pl/products/accispro-125.html
  • Odpowiedz
Kto poleci jakies dobre krzeslo do pracy biurowej?


@janusz-lece: Foteli nie da się polecić (każdy ma inne wymiary, proporcje i wymagania) - trzeba je po prostu przymierzać.

Jaki masz budżet?

Po kilka przykładowych propozycji do samodzielnego zobaczenia w 3 przedziałach cenowych (przy założeniu że wzrost i waga są typowe):

1100-1600zł:
- Nowy Styl Navigo MESH który np. z mechanizmem synchronicznym FS, siedziskiem tapicerowanym (pokrytym 50mm pianką wylewaną 60kg/m³), oparciem siatkowym (z
  • Odpowiedz