Wpis z mikrobloga

Pojawiają się jakieś spekulacji, jakoby do Wisły Kraków miał przyjśc nowy napastnik Billel Omrani. W sumie spoko ruch, bo przyda się konkretny napadzior. Rodado lubie, ale pomimo jakiś tam wyników to nie moge się przekonać do jego wielkiego talentu. Na ekstraklase to może być za mało. Za dużo niewykorzystanych sytuacji w polu bramkowym. Sobczak, no fajnie że jest, ale to też nie ten poziom, którego potrzebujemu. Omrani mógłby być kotem, chociaż nie musi :D

Ale to co mnie zaciekawiło, że Omranim zajmuje się ten sam agent co Rodado. I tak kminie, bo się nie znam, czy to nie jest działanie na szkodę Rodado? No gdybym był piłkarzem i mój agent ściągał do mojej drużyny typa, który prawdopodobnie mnie zastąpi to byłbym mocno niezadowolony. No więc pytanie czy to jednak dobre dla piłkarza, czy to farmazon, czy może Rodado planuje opuścić Kraków? Chociaż to ostatnie wydaje się raczej mało prawdopodobne na chwilę obecną.

#wislakrakow
  • 5
@Aerwin: Po pierwsze primo to Rodado też lubię i na Ekstraklasę wcale nie jest za słaby skoro dopytywał o niego Lech Poznań. Fakt, że są nieco pod ścianą po kontuzji Sobiecha, w kadrze mają teraz 2 napastników a walczą o 2 trofea, niemniej gdyby nie prezentował poziomu Esy to by nie pytali. Po drugie primo ultimo może być też tak, że w Wiśle mamy teraz 2 solidnych napastników (poza Sobczakiem na
@Aerwin: @Sappheiros Albo jest już zgoda na transfer Rodado w letnim okienku bez względu na awans i dogadują zastępstwo na teraz, żeby miał chwilę na wdrożenie. Nie wierzę, że Lech wyłoży konkretną kasę ani że Jarek się zgodzi na transfer za jakieś grosze mając w perspektywie potencjalny hajs z praw telewizyjnych.

Sobczak to straszne drewno i nie należy go traktować jako poważnej pierwszej opcji, bo się skończy tak jak walka o