Wpis z mikrobloga

@Aokx: Pamiętajcie że powoduje to wasza cicha tolerancja dla tego stanu rzeczy.

Nie stawiacie granic, nie warunkujcie waszej zgody lub niezgody. Po prostu w męskiej masie większość cicho przemyka i "jakoś to będzie"
W jakich okopach Ty siedzisz? :P


@peszek_leszek: to rozumiem w dniu wybuchu wojny mamy o tym mówić? Estonia i Finlandia (jakiś czas temu chwaląca się rządem z samych bab) już mają pobór wojskowy, bo zagrożenie Rosji jest realne.

Po prostu byście się przyznały, że jesteście nic nie wartymi pasożytami od ciągnięcia socjalu, wczesnych emerytur i dawania Hiszpanom na erazmusie, wszystko za podatki mężczyzn.
@Miche8768: Akurat ja już dawno przeszłam kwalifikację wojskową, a udział w ćwiczeniach wojskowych brałam dobrowolnie, przez wezwaniem. Socjalu nie ciągnę, ale za to zatrudniam ludzi, więc i moje podatki i ich podatki idą na socjal, z którego zapewne Ty korzystałeś (np. szkoły). Więc pudło :)
Pamiętajcie że powoduje to wasza cicha tolerancja dla tego stanu rzeczy.


@Phallusimpudicus: Wiadomo, krzywdzeni są mężczyźni to jest to wina mężczyzn. To ta słynna empatia?
Fejk - w ukrainie nie promuje sie feminizmu. Kobiety są od bycia a facet od zaspokajania ich zachcianek


@Puuch12: wiesz, że mówisz o postkomunistycznym #!$%@? kraju wyzwolomuch kobiet xD, w którym kobiety wyciągano siłą na traktory XD

większość ludzi błędnie utożsamia "zachód" z równością, tymczasem biedne kraje mają więcej kobiet np. na stanowiskach menadżerskich itd.

Ukraina jest jak najbardziej przykładem przywileju kobiet