Wpis z mikrobloga

Rysio to jednak potrafi jeszcze zaskoczyć. Gra już baaardzo nie dzisiejsza ale przypadkiem natrafiłem na autora odtwarzającego dolnośląskie OS'y. Walim, Rościszów, Jodłownik, Wolibórz, Zagórze, Lubachów.
A robi to naprawdę wyśmienicie, szacuneczek, czapki z głów.
Ktoś pamięta w której gazetce wiele lat do tyłu była pełna wersja Richard Burns Rally?
Idę o zaklad ze miałem płytę. I wtedy mój kontakt z grą się skończył. Ale mieszkałem w okolicy tych OS'ów i postanowiłem coś nagrac.
Najpiękniejsze auto rajdowe ever na trasie Rościszów-Walim.
Nie wiem, czy można znaleźć jakieś modyfikacje graficzne czy tylko głupoty typu reshade.
Mialem problem z wolna kamera, żeby zrobić screena na miniaturkę. Scena moderska dwoi się i troi żeby ten tytuł był "nowożytni" ale pewnych tematów nie da się przeskoczyć. Dobrze jest ze są takie inicjstywy jak www.rallysimfans.hu czy RBRPro.
Przejazd taki sobie, bardziej jeżdżę po torach.
Ale spodobało mi się na nowo.
#simracing #triplescreen #simagic #richardburnsrally #wooyek #simraceproject
WooYeK - Rysio to jednak potrafi jeszcze zaskoczyć. Gra już baaardzo nie dzisiejsza a...
  • 5
via Android
  • 0
@tomasheswuite Nie będę się kłócić, wiem że jest wspierana. Ale kurde no robię krok po kroku jak gość z filmu i nie działa mi freecam a plugin wymagamy mam.
Mysle ze trzeba trochę cierpliwosci i nauczyć się tytułu.
WooYeK - @tomasheswuite Nie będę się kłócić, wiem że jest wspierana. Ale kurde no rob...
@WooYeK: Bawiłem się standardowym RBR-em od premiery przez kilka lat. Ostatnio po kilkunastu latach przerwy uruchomiłem wersję RSF i nie mogę się nadziwić, jak daleko zaszli modderzy.