Wpis z mikrobloga

@Edenes: Na spokojnie powinno wystarczyć na wszystkie nieodnawialne (bo niektóre jak gemy można kupować ciągle), ale tak czy siak Punisher jest najgorszym pistoletem w grze i lepiej wydać te spinele na coś innego. Poczekaj aż będziesz mieć pistolet Red9 albo Blacktail, oba gniotą Punishera.

Ta penetracja brzmi może spoko ale w praktyce rzadko kiedy się przyda bo rzadko kilku przeciwników będzie w jednej linii ustawionych. Jak masz przed sobą grupę wrogów
  • 0
@ladykagami: Jeszcze mam ostatnie pytanie. Czy opłaca się kupować tą snajperkę sr m1903 skoro zadaje dość małe uszkodzenia? Teraz właśnie mam rozpocząć 2 rozdział i mogę ją kupić i będę miał za darmo celownik . Tyle ,że uszkodzenia to jakieś 2.20 z tego co pamiętam więc mało.
@Edenes: Hej, sorki za późną odpowiedź. Tak chodzi mi o gemy. Co do snajperki to ja preferują ją. Jest silniejsza od tej półautomatycznej i zajmuje mniej miejsca. Wada wiadoma - trzeba przeładować co strzał. I odnosząc się do tego co pisałeś pod innym postem - tak, gorsza na regeneratory, ale jest ich w grze mało.