Wpis z mikrobloga

#pocketbook #czytniki #ebook #kindle Hej, czytnik, który kupiłem żonie na święta już trafił szlag... Był to pocketbook blue verse 629. Nie było żadnego upadku ani nic, a wylał się ekran i jest taka podłużna smuga przebiegająca przez środek. Jest szansa na jakąś gwarancje czy nie ma na co liczyć? Dopiero teraz czytam, że ta firma jest znana z tego, że te ekrany nie są zbyt trwałe. Polecacie jakiś inny w tym przedziale cenowym(500-700 zł), który nie zepsuje się przy podmuchu wiatru?
  • 6
  • Odpowiedz
@Farenhejt: ja kiedyś w starym Pocketbooku wymieniałem ekran już pogwarancyjnie w Krakowie i nie zapłaciłem za to majątek (co prawda to akurat był PB Aqua więc zależało mi na reanimacji. Ale powiem ci że mam Kindla starego bez podświetlania i zero problemów. Onyx lata temu mi padł,w PB Aqua wymiana ekranu, PB Mini umarł bezpowrotnie. Napisz do nich ile wyjdzie wymiana. Może warto.
  • Odpowiedz
@Farenhejt: pocketbook był wiele razy wspominany, nawet na wykopie, że się psują ekrany. Ponad 2 lata temu kupiłem Kindle PW5. Czytam każdego dnia od zakupu, po ok 2-3 godziny przed snem. Ładuję raz na 1,5 miesiąca. Jestem mega zadowolony i cieszę się jak głupi z niego :)

Skoro kupiłeś na święta to rękojmia i elo. Zrób sobie reaserch, porób screeny z dowodami na regularnie psujące się ekrany (wady fabryczne) i przedstaw
  • Odpowiedz
@deafpool To chyba jakoś w nowych modelach. Mam Touch Lux 3 już ponad sześć lat i wszystko działa. Ale jak będę wymieniał na coś innego, to pewnie inna firma. @Cyfranek wieś może czy wszystkiego modele tak się psują? Interesowalyby mnie teraz większe modele, np. InkPad najnowszy.
  • Odpowiedz
@lunaexoriens: Najbardziej mogę polecić Erę. Jest trochę szybsza od InkPadów (poza InkPadem Color 3, który chyba ma nowsze komponenty). Minęło ponad półtora roku od premiery i w sieci widziałem ze dwa zgłoszenia pękniętego ekranu, z tego jedno było po oparciu się łokciem na czytniku. Więc Erę spokojnie mogę wskazać. Więcej w recenzji: http://cyfranek.booklikes.com/post/5149398/recenzja-pocketbook-era-z-siedmiocalowym-ekranem-e-ink-carta-1200
  • Odpowiedz