Wpis z mikrobloga

O, widzę że trolle #tusk zaczynają od 9:00 lub 9:30. Elastyczne godziny pracy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ShinpuTokubetsu: nic takiego, potrzeba czasu, aby smród czarnka rozniósł się po całej sali. Teraz wystarczy wywietrzyć. Szczęść Boże i więcej religii w szkołach, bo przecież czarnek popiera 3 godziny religii tygodniowo.
@mam_spanko: Czarnek będzie kandydatem pisu na prezydenta, to jedyne wyjaśnienie.


@Czarny-rycerz_40k
kto zagłosuje na takie knurzysko!? Ja rozumiem wszytko, ale jakas ogłade, kulturę osobistą trzeba mieć, a ten gość jest oderwany granatem od pługa.

Kto wpadł w pis na taki ganiusz to nie wiem, ale "z gó.wna bata nie ukręcisz" to stare i mądre przysłowie.
O, widzę że trolle #tusk zaczynają od 9:00 lub 9:30. Elastyczne godziny pracy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ShinpuTokubetsu: Zabawnie brzmi to z ust takiego partyjnego zera jak ty, które od wczoraj nadaje przekazem o "Profesorze Czarnku" (powtarzam PROFESORZE) xD Tylko pamiętaj, jak "profesor" to "Czarnek", a jak "pułkownik" to "Sienkiewicz", nie pomyl się, bo poleci ci z i tak marnej pensji partyjnego trolla