Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@IksdeHeheh: Szkolnictwo postawowe i średnie mamy na przyzwoitym poziomie.
To szkolnictwo wyższe leży i kwiczy, a jakoś dziwnie nikt o nim nigdy nie mówi, tylko zawsze o tych rzekomo nieszczęsnych nauczycielach...
  • Odpowiedz
większość Polaków jęczy jak to wam źle, jaki zamordyzm, jak drogo, jak państwo rozkradają ale wolicie siedzieć w domu. Inni walczą o swoje a wam dupy pękają.


@Prawilny_Czykierek: Bo większość pracuje w sektorze prywatnym i reakcja na niezadowolenie ze swojej obecnej sytuacji to podniesienie kwalifikacji, rozmowa z przełożonym, zmiana pracy lub przebranżowienie, a nie blokowanie ulic czy palenie opon jak jakiś nieudacznik z budżetówki
  • Odpowiedz
akurat nauczycielom by się należało. W edukacje to bym kasy nie żałował. Widać po mnie jak kończy człowiek po miernej edukacji ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@IksdeHeheh: Po tobie akurat nie widać, ale OP świadectwo ukończenia podstawówki znalazł w chipsach, co sugeruje jego mierny poziom znajomości pisowni języka polskiego.
  • Odpowiedz
@brakloginuf: Górnicy by się zesrali ze strachu z uwagi na przewagę liczebną oponentów, a na widok kos postawionych na sztorc zakopaliby się w tych swoich tunelach. Rolnicy tymczasem, by im te bieda szyby zawalili gównem. Możecie się nie zgadzać, ale tak by się to skończyło.

  • Odpowiedz
akurat nauczycielom by się należało


@IksdeHeheh: Taaa. Chłop rzuci piłkę, powydziera się 18h w tygodniu i ma 4k. Do tego poogląda sobie młode Juleczki w gratisie.
  • Odpowiedz
@kuss115: ja miałem 2 nauczycieli wf którzy naprawdę przykładali się do swojej roboty. Zajęcia nawet były na siłowni. Jeden odszedł na emeryturę, drugi powiedział że #!$%@? bo za taki hajs rodziny nie utrzyma. Więc dostaliśmy potem gości którzy faktycznie robili zajęcia na macie, macie piłkę i gracie.

Za to nauczycieli matematyki nie miałem ani jednego dobrego, z tych lekcji to jedynie pamiętam terror xD.
  • Odpowiedz