Wpis z mikrobloga

cześć Mirki ! w kwietniu planuję weekend w #billund w #legoland. Czy ktoś kto był, albo ktoś kto mieszka w #dania mógłby podpowiedzieć jak najlepszym sposobem jest się dostać z lotniska do mieszkania (adres podany na #booking to Vejlevej). Właściciel pisał o autobusie ale nie wiem gdzie kupić bilety, czy nie będzie problemu z płatnością kartą, gdzieś też czytałem, że dzieci do lat 12 jeżdżą za darmo.
#podroze
  • 7
@theacm30: a spytaj może właściciela? Jak już coś pisał o autobusie to może się rozwinie. Na pewno pomoże więcej, niż większość wykopków

BTW Vejlevej wygląda na nazwę ulicy w Bilund i w kilku miastach obok Bilund, więc tym bardziej ciężki będzie ci pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale co mi tam. Zakładam, że to ulica w Bilund. Autobus 143. Wsiadasz przy samym wyjściu z lotniska. Przewoźnik
Ogau - @theacm30: a spytaj może właściciela? Jak już coś pisał o autobusie to może si...

źródło: Screenshot_2024-02-20-08-15-18-166_com.google.android.apps.maps

Pobierz
@theacm30 polecam Appke Rejseplanen i tam ci pokaże wszystkie polaczenja i jak się dostać do twojego adresu. Z lotniska masz 2 autobusy które się zatrzymają pod drodze: 43 i 143.
Jeśli chodzi o zakup biletów, możliwe że jest biletomat przy lotnisku ale jeśli nie to spróbuj pobrać aplikację sydtrafik i tam normalnie kupisz bilety online. Bardzo możliwe że w autobusie też kupisz (99%)
@theacm30: ja lecę z rodzinką we wrześniu - już nie mogę się doczekać :) Życzę Ci miłego wypoczynku i koniecznie zawołaj jak wrócisz - jestem ciekawy Twoich wrażeń! Pamiętaj, że niedaleko jest aquapark i podobno fajne zoo.