Wpis z mikrobloga

#kanalzero już wiem czemu lewactwo tak bardzo chcę zrobić z Czarnka idiotę i nieudacznika bo chłop jest naprawdę mocny pięknie wyjaśnia oponentów posługując się konkretami,Julki które dzwoniły same się skompromitowały i wyszło że to propaganda TVNowska a nie świat realny
Czarnek ma rację że główny problem PiSu to komunikacja z młodymi którzy czerpią wiedzę z memów które są kalką propagandy TVN

#bekazlewactwa #polityka #neuropa
ortalionnajman - #kanalzero już wiem czemu lewactwo tak bardzo chcę zrobić z Czarnka ...

źródło: Screenshot_20240220-051339~2

Pobierz
  • 42
@vorio ok to rudy chce realizować megalomanski i pisowski projekt wynikajacy z kompleksów o którym Trzaskowski mowil ze jest niepotrzebny bo jest juz lotnisko w Berlinie.
Zdecydujcie się tam bo widocznie rząd sam nie wie co mówi ale to typowe dla zaklamanca Tuska o czym już pisałem

jakaś POwska polityk pewnie na polecenie góry zablokowała lokalizacje dla elektrowni atomowej i niby maja szukać nowej co opoznia projekt na lata i pewnie skonczy
@vorio Naucz się czytać. Rozliczam prawdomówność rudego zaklamanca z jego głównego programu 100 konkretów na 100 dni. Został jakiś miesiąc. Wybory Koalicja wygrała prawie pol roku temu i od tego czasu gadają prawie tylko o PiS
@BoroPrimorac: Te troll konta to chyba zakładacie w podobnym okresie. pisory miały 8lat by coś znaleźć na Tuska, mimo pegasusuów, całej prokuratury. A i tak nic na niego nie miały, jak dla mnie to on jest krystalicznie czysty.

Rozliczam prawdomówność rudego zaklamanca z jego głównego programu 100 konkretów na 100 dni. Został jakiś miesiąc. Wybory Koalicja wygrała prawie pol roku temu i od tego czasu gadają prawie tylko o PiS


Skoro