Wpis z mikrobloga

Oglądałem wywiad Czarnka na kanale zero i został poruszony temat zaostrzenia przepisów aborcyjnych z października 2020 roku, były minister przyznał, że to był główny powód porażki PiSu bo im poparcie u kobiet spadło o 5%. Jednak Przemek nie żałuje, bo jak wyznał, dzięki temu:
,,udało się uratować tysiąc ludzkich istnień rocznie" pragnę zwrócić uwagę na mentalność ludzi tego typu, ten człowiek rozpatruje w kategoriach sukcesu fakt że zabroniono aborcji w przypadkach ciężkich wad płodu, zmuszono te kobiety, które nie ogarną sobie aborcji w tzw. nielegalnym podziemiu do rodzenia dzieci, które od pierwszego do ostatniego dnia życia będą egzystować w cierpieniu, w poczuciu niesprawiedliwości i krzywdy. Dla tych ludzi, którzy przez 8 lat rządzili tym krajem brutalne zwiększenie ilości cierpienia na planecie ziemia jest sukcesem... myślę, że każdemu normalnemu taki rodzaj myślenia przypomina ciemne mroki średniowiecza. Dość, nigdy więcej pro-liferskich wariatów opętanych religią na stanowiskach rządowych.
#antynatalizm #bekazpisu #bekazkatoli #bekazprawakow #kanalzero #aborcja #polityka
  • 27
@Matpiotr: kompromis aborcyjny to masz wtedy jak kobieta ma wolną amerykankę, bo wtedy ani zakazu aborcji nie ma ani nakazu, czegoś takiego nigdzie nie ma.

Tak tylko klasyfikuje ;).
@ksndr: @bregath oczywiście że jest. Znajoma z PCOS ma dwie siostry dzięki temu. Jej matka ma spirale (ciężko załatwianą, bo o to trudniej w Polsce niż o wazektomie dla faceta), bierze tabletki anty przy tym (bo PCOS też leczy), ma PCOS jak wspomniałam przed chwilą, co też ogranicza płodność. Skoro miała to wszystko to nie powinna zajść, co?

Moja siostra zaszła na anty nawet.

To odpowiedź na twoje "niemożliwe że".

Rozumiem
Znajoma z PCOS ma dwie siostry dzięki temu. Jej matka ma spirale (ciężko załatwianą, bo o to trudniej w Polsce niż o wazektomie dla faceta), bierze tabletki anty przy tym (bo PCOS też leczy), ma PCOS jak wspomniałam przed chwilą, co też ogranicza płodność. Skoro miała to wszystko to nie powinna zajść, co?


@Olsea: a ojciec miał kondona czy nie? Bo jak nie, to już masz odpowiedź. Bzykali się jak była
@bregath: nie zwykłam pytać o to jak ludzie uprawiają seks, to mało kulturalne jest.
I dla twojej informacji: gumki zawodzą. Pękają. Są w zasadzie do niczego dla długodystansowców - pewnie o tym nie wiesz, bo tego nie doświadczyłeś.

Dożywocie dla kobiety? Pod warunkiem, że za gwałt też będzie dożywocie, to logiczne.

Kobieta ponosi koszty biologiczny, społeczny, emocjonalny i finansowy. To są fakty, nie emocje - choć nie widzę sensu w pomijaniu
I dla twojej informacji: gumki zawodzą. Pękają.


@Olsea: to znaczy, że źle z nich korzystają. Szanse na to, że pęknie albo się ześliźnie to ok. 5%. I tylko dlatego, że użytkowany źle.

Są w zasadzie do niczego dla długodystansowców

Kondony się zmienia, jeśli ruchańsko się przedłuża. Jak ktoś tego nie wie, to problem jego i partnerki.

Kobieta ponosi koszty biologiczny, społeczny, emocjonalny i finansowy.


To była uszczypliwość ze względu na wspomnienie