Wpis z mikrobloga

Remainder, że partia wywracająca stolik, która nie nawiedzi lewactwa, socjalizmu i chce odsunąć od władzy bandę czworga weszła w koalicję z PiS xD

Koalicję podpisał wiceprezes nowej nadziei (prezes, czyli pan doktor, robi fikołki, że to szachy 2137D i w całe działacze konfy się nie sprzedały)

A od strony PiSu człowiek, który działał na obszarach, którymi głównie interesuje się konfederacja

"Przed powołaniem na sekretarza stanu w KPRM, w Sejmie pełnił m.in. funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, członka Komisji Finansów Publicznych oraz przewodniczącego podkomisji stałej do monitorowania systemu podatkowego. Był także członkiem Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej "

https://www.gov.pl/web/premier/lukasz-schreiber-nowym-ministrem-w-kprm

I teraz czekam na pierwszy komentarz secto nie jest prawdziwa koalicja i muszę spróbować innej konfederacji, bo różne są, a poza tym ta koalicja to wyrwana z kontekstu xD

#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazkonfederacji
  • 14
@moj_wykopowy_login: nie jest to koalicja sejmowa, tylko samorządowa, czyli nie ma to absolutnie żadnego znaczenia przy wywracaniu stolika. Wywracanie stolika jest na poziomie krajowym sejm i senat, zmiany krajowe, a nie lokalne wydawanie pieniędzy na drogę tu czy tam.
zajebista ta dyktatura że oddali władzę po przegranych wyborach, doucz się może czym jest w ogóle dyktatura


@moj_wykopowy_login: Sp...laj chłopku roztropku, a zarazem witaj na mojej czarnej liście gdzie gromadzę takich jak ty fikołkarzy, akrobatów intelektu. Oddali władzę... A mieli jakieś wyjście? Tylko dlatego że normalni ludzie pokazali im środkowy palec nie udało im się domknąć systemu autorytarnego. Nie pisz do mnie bo nie mam zamiaru dyskutować z upośledzonymi ludźmi.
@Zeudos: Zajebisty terror uśmiechniętej opozycji mamy, więźniowie polityczni torturowani a następnie wypuszczani i to żywi a nie w worku...
Wy z prawej to lubicie używać słów których znaczenia nie znacie a i tak ich używacie...
@andrzej-roman: nigdzie nie mówiłem że jest 'terror uśmiechniętej opozycji', w dodatku chyba coś ci się pomyliło, bo ta 'opozycja' jest u władzy od ponad 2 miesięcy xD Ja nigdy nie uważałem że jest dyktatura czy terror w Polsce.