Wpis z mikrobloga

Mam lot z Warszawy. Pociągiem do Warszawy przyjadę o 21:30, a wylot jest po 8:30 (czyli jeżeli mam być 3 godziny wcześniej na lotnisku, to by wychodziło że mam tam być o 5:30).

Bralibyście hotel na te kilka godzin, czy po prostu przesiedzieć tę noc na lotnisku jak żul? Jeżeli bym nie spał, to jest ten bonus, że mógłbym potem sobie spać w trakcie lotu. Ale nawet zakładając, że się powłóczę po Warszawie po przyjeździe, to te 5-6 godzin jednak będzie siedzenia.

#pytanie #podroze

Brać hotel?

  • Tak 47.8% (32)
  • Nie 52.2% (35)

Oddanych głosów: 67

  • 15
@thorgoth: ja to się zastanawiam czy w sumie nie będę bardziej umęczony wstając rano o 5. Czasami już lepiej w ogóle nie spać, niż spać tak krótko xd
@Gumaa: jeżeli lecisz z Chopina to zawsze wybieraj te bramki bezpieczeństwa z lewej strony, najbliżej wyjścia z SKM. Z jakiegoś powodu ZAWSZE jest tam mniejsza kolejka.

ja to się zastanawiam czy w sumie nie będę bardziej umęczony wstając rano o 5. Czasami już lepiej w ogóle nie spać, niż spać tak krótko xd

Nie. To jest złudzenie od 8 do 11. Potem jeśli nie spałeś wcale to mózg się wyłącza. Nawet
Planowałem też w sumie wziąć jakiś losowy hotel blisko lotniska, typu https://airporthotel.pl/

@Gumaa to jest bardzo fajny hotel i korzystam z niego ilekroć firma płaci.
Jest po prostu drogi, z pewnością znajdziesz coś przy trasie SKM w rozsądniejszej cenie a SKM/pociąg lotniskowy kolei mazowieckich jedzie bardzo szybko.

Gdybyś korzystał z komunikacji pociągiem - WSZYSTKIE pociągi jadące na lotnisko chopina niezależnie od przewoźnika mają kasowniki i bilety warszawskiego ztm są w nich ważne.
@Gumaa: jak byłem młodszy to czasami spałem na lotnisku. Trochę płaskiej przestrzeni i tyle. Idealnie nie było, ale jako tako. Teraz na tyle czasu brałbym hotel. Chcesz dłużej pospać? Hotel Renaissance polecam, jest basen i niezrównane śniadanie wśród hoteli w Warszawie.

Opcja żeby "przesiedzieć" noc słaba. W samolocie możesz się budzić i nie pośpisz efektywnie, a po całym dniu wysiądą Ci mięśnie karku. W najgorszym przypadku nie tylko będziesz niewyspany ale