Wpis z mikrobloga

W poszukiwaniu idealnego auta rodzinnego ustaliłem następujące wymagania:

- SUV (prześwit i wygoda wsiadania)
- automat
- benzyna/hybryda
- 5 lub 7-osobowe
- kierowca 194 cm mieści się sam za sobą w drugim rzędzie
- płaska podłoga w drugim rzędzie lub prawie płaska
- duży bagażnik by zmieściły się 4 duże walizki lotnicze
- brak dachu panoramicznego
- napęd 4x4

Mile widziane:
- fotel elektryczny z pamięcią ustawień połączony z ustawieniem lusterek zewnętrznych

Aktualnie najbliżej mi do używanej Hondy CR-V V generacji lub nowego Tucsona po lifcie, obecny jakoś mi nie podchodzi ze względu na brak jakichkolwiek pokręteł. Zdjęcie nowego wnętrza załączam, biegi zmienia się manetką z prawej strony kierownicy, prawie jak wycieraczki.

Jeśli komuś przychodzi do głowy jeszcze jakieś auto, którym powinienem się zainteresować to piszcie. Jeszcze niczym nie jeździłem, ale robiłem przymiarki w salonach do dużej liczby aut.

Budżet max. 200k

#motoryzacja
iksem - W poszukiwaniu idealnego auta rodzinnego ustaliłem następujące wymagania:

- ...

źródło: 30f25c52-993b-473a-bd78-373db2760aad

Pobierz
  • 23
@iksem: Na taki wzrost (194cm) nie polecam japończyków mimo wielu innych plusów łącznie z niską awaryjnością. Weź pod uwagę Volvo np. XC90 lub coś niemieckiego (z tańszych to nowy VW Touareg). Jako ciekawostkę dodam, że Volvo od zawsze przy tworzeniu foteli współpracowało z lekarzami ortopedii żeby zaprojektować je maksymalnie wygodnie i ergonomiczne. No i bezpieczeństwo stoi u nich na pierwszym miejscu.
@iksem: starczy / nie starczy, jaki jest sens kupowac za 200k budzetowe auto, jak mozesz kupic za 40 i jeszcze bedzie mialo LPG?

Wydasz 200k a prestizu ani zadnej prezencji i tak nie bedzie. O to mi chodzi, ale oczywiscie to moje zdanie i kazdy moze miec inne
@iksem: Ale okropne jest to wnętrze nowego tucsona :o

Bierz przedlifta i martw się pokrętłami. Hyundai ma dotykowe przyciski, a nie jest baluje na ekranie dotykowym. To duża różnica