Wpis z mikrobloga

Mózg mi się chyba defragmentował dzisiaj w nocy podczas snu, bo zaraz po obudzeniu randomowo wyrzucił mi do świadomości taką scenę z filmu, jak kobieta spogląda w stronę kamery i mówi "well that's awfully nice way to say how do you do". I teraz od kilku godzin ciągle o tym myślę, bo nie mogę sobie za cholerę przypomnieć, gdzie to widziałem. Nie pamiętam czy to było w filmie, czy serialu, czy może teledysku. Nie pamiętam kim była ta aktorka ani nawet wyglądu jej twarzy. Dosłownie nic poza tym, że mówi to z nutą ironii zwracając się do widza. Google nic nie znajduje. Bing podpowiedział, że taka scena była w starym filmie "Czarnoksiężnik z Krainy Oz". Więc to co pamiętam jest pewnie nawiązaniem. I już mnie szlag trafia, bo nie wiem nawet gdzie tego szukać.

#film #seriale
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@czarna_olewka: Zajęło mi to ponad 2 miesiące, ale sobie przypomniałem. Jest to zdanie z monologu jednej z bohaterek z gry The Quarry. Gra jest stylizowana na film z gatunku slasher horror, więc pewnie dlatego kojarzyło mi się z filmem. Chociaż to chyba jest jakieś amerykańskie powiedzenie, więc pewnie usłyszeć je można w rożnych miejscach. Jejku jaka ulga.
MarianJanusz - @czarna_olewka: Zajęło mi to ponad 2 miesiące, ale sobie przypomniałem...

źródło: a

Pobierz
  • Odpowiedz