Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #incel #blackpill #przegrywpo30tce

Masakra. Też bym miała podobne odczucia na miejscu tych wszystkich Polek muszących się zmuszać do seksu z polskimi Jankami... To jest prawdziwe #pieklokobiet - sypianie z kimś, kto jest dla nas totalnie aseksualny... Dobrze, że ja jestem od tego daleka bo bym miała seksualną traumę a tak mogę się cieszyć wybornymi numerkami z przystojnymi hakami, którzy realnie mnie pociągają :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #przegryw #incel #blackpill #przegrywpo30tce

Masakra....

źródło: 841151564864

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Żebyś wiedziała. Przepaść jest kolosalna... Serio ja jak patrzę na to z kim zadają się koleżanki i jak tak sobie pomyślę, że miałabym mieć podobnego kawalera to mnie na wymioty zbiera. Koszmar.

@ncnena: Nie mają bebzona i co najważniejsze, zwyczajnie się myją, nie to co p0lskie fleje :)))
  • Odpowiedz
@Mamaboss polacy mają spory potencjał jeśli chodzi o genetykę, są wysocy i nie mają jakichś cech odpychających, jak brzydkie nosy u Włochów, bardzo zróżnicowani fenotypowo, gdyby zadbali o siebie, ćwiczyli i nie pili alkoholu to byliby w topce światowej, przekonałem się o tym mając powodzenie za granicą jako Polak. Lenistwo zniszczy każdy potencjał.
  • Odpowiedz
@ncnena: nie zgodzę się, jak dla mnie polscy faceci są odpychający.. te kartoflane twarze, kiczowaty ubiór, wszystko łączy się w całość i daje typowego Janka. Nawet jeśli jest facet z zadbanym ciałem, to jednak te kartoflane rysy twarzy mnie odpychają. A do tego dochodzi najgorsze co może być, czyli ta postkomunistyczna mentalność. A wzrost nie jest dla mnie cechą decydującą o atrakcyjności faceta. W mojej topce są zdecydowanie ludy germańskie :))
  • Odpowiedz
@ncnena:

@WyzwolonaPodrozniczka zauważyłem po powrocie do Polski, że z tym duży problem, dobrze że nie muszę na co dzień obcować z Polakami

Ja niestety muszę, ale jak wyjeżdżam to mam chociaż trochę wytchnienia od tych kartoflanych zak0laków...

@ncnena

@Mamaboss polacy mają spory potencjał jeśli chodzi o genetykę, są wysocy i nie mają jakichś cech odpychających, jak brzydkie nosy u Włochów, bardzo zróżnicowani fenotypowo, gdyby zadbali o siebie, ćwiczyli i nie pili
  • Odpowiedz
jednakże nadal daleko Polakom do innych Europejczyków, nie mówiąc już o Habibich...


@WyzwolonaPodrozniczka: slaby bait, mam tu obok kilku, faktycznie piekni. Wpadnij to pewnie chetnie sie toba zajma, bo widac, ze tylko jedno w glowie
  • Odpowiedz
@theredi: No ja gustuje w tych przystojnych :))) Oczywiście, że nie każda jednostka będzie hot - jak to w każdej nacji, ale statystycznie jest tam o wiele więcej atrakcyjnych facetów i ich uroda również jest na wyższym poziomie niż w Polandii i u p0lusów. Taki są fakty :)))

@RetrudedMaxilla Geny dominujące (a więc atrakcyjne czyli niemieckie i portugalskie) przyćmiły recesywne (p0lskie) :)))
  • Odpowiedz
Oczywiście, że nie każda jednostka będzie hot - jak to w każdej nacji, ale statystycznie jest tam o wiele więcej atrakcyjnych facetów i ich uroda również jest na wyższym poziomie niż w Polandii i u p0lusów. Taki są fakty :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: nie, to tylko twoja opinia, nara trolu smierdzacy
  • Odpowiedz
@theredi: Wystarczy mi liczba c!pek otwartych dla Habibich i dla p0lusów - sam przyznasz, że w tej statystyce wypadacie zdecydowanie na niekorzyść :))) Tam nie ma tylu jęczących inceli co w Polandii :))) Nie powiesz mi chyba, że p0lki leciałyby na nich w takim stopniu gdyby w Polsce miały równie ciekawych i przystojnych kawalerów? No właśnie, wnioski nasuwają się same :)))
  • Odpowiedz
Wystarczy mi liczba c!pek otwartych dla Habibich i dla p0lusów - sam przyznasz, że w tej statystyce wypadacie zdecydowanie na niekorzyść :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: mozesz to rozwinac? bo nie wiem o czym #!$%@? ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz