Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w nocy różowa nie mogła zasnąć i się wierciła, obudziła mnie i powiedziała, że ma mi ochotę obciągnąć xd zrobiła to i poszła spac

#seks
  • 117
  • Odpowiedz
1. Mam nadzieję, że to nie jest twój wet dream
2. Jeśli to się wydarzyło naprawdę, to pozazdrościć. ja się nie mogę doprosić od .... zapomniałem
  • Odpowiedz
@RudyZibi aaaa to teraz jakiś spierdox będzie mi mówił jak mam spędzać swój wolny czas i co mogę komentować a co nie?
Jakie zaburzenia niby? Nie mam multi ()
I jak sam wspomniałeś mam zajebiste zycie :) to też cię boli?
  • Odpowiedz
@Notes: o tym wlasnie mówię xD
Jeśli ktoś ma potrzebę to udowadniać w taki sposób jak ty, dodatkowo w miejscu takim jak wykop to albo nieudolnie trolluje albo ma coś mocno z garem
  • Odpowiedz
Gdybym ja mial opisywać to co u mnie się dzieje to często mielibyście podstawę pisać, że po prostu zmyślam bo tak nierealne akcje się często odwalają.


@Notes: ludzie mają problem z uwierzeniem, bo często nic ciekawego ich nie spotyka. Żyją w jakiejś izolacji, mają garstkę znajomych, którzy także nic ciekawego nie robią i nie mogą uwierzyć, że ktoś może żyć inaczej, mieć barwniejsze życie, szalonych przyjaciół, zaliczone orgie na żywo, a
  • Odpowiedz
@RudyZibi ale typie… Ty masz jakieś urojenia? Jakieś projekcje? Przecież ja nigdzie udowadniam… widziałeś jakieś zdjęcia ode mnie albo jakieś moje przechwalające się wpisy? Chociażby takie jak od OPa tutaj?

Jeśli kontekst rozmowy tego nie wymaga to ja nic nie wspominam o moim życiu oprócz tego, że jestem happy…

Wykop to było kiedyś wspaniałe miejsce w polskim internecie. Ale takie głąby jak ty zniszczyły ten portal. Narazka przegrywie
  • Odpowiedz
Wierciła się bo myślała o tym nowym pracowniku w firmie, Samirze. Już pierwszego dnia chciała mu #!$%@?ć rolade, ale gość był na szkoleniu. Jak ci się śpi z takim porożem? Tym bardziej że Samir to nie pierwszy facet w firmie znający usta i anus twojej(hehe) kobiety.
  • Odpowiedz