Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w nocy różowa nie mogła zasnąć i się wierciła, obudziła mnie i powiedziała, że ma mi ochotę obciągnąć xd zrobiła to i poszła spac

#seks
  • 117
  • Odpowiedz
@inrzynier moze lubi się chwalić. Uważa te sytuacje jako megawygryw i rozpowiada na prawo i lewo.
Jedni chwalą się drogimi zegarkami a inni tym jak spędzają wolny czas ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@sergio91 ewidentnie coś ją gryzło i ma coś na sumieniu, tym lodem tak jakby chciała odkupić swoje winy, ja bym się zaczął martwić na twoim miejscu
  • Odpowiedz
@Notes: nie masz po prostu umiejętności prostego kojarzenia faktów i zamiast chwilę pomyśleć to mnie wyzywasz, bo w końcu skoro koleś jest dla mnie oczywistym mitomanem spermiarzem to uważasz, że to dlatego, że ja nie rucham lol xD

po prostu mamy typa, którego jedyną działalnością jest pisanie o tym, że ma filmiki, że rucha, o tym, że jego dziewczyna ubiera bluzki z głębokim dekoltem i, że się martwi, że inni patrzą
  • Odpowiedz
@yahoomlody napsialem w którymś komentarzu, że istnieje możliwość że typ ściemnia…
Za to Ty nie dopuszczasz myśli, że ktoś może mieć bogate doświadczenie i różne przygody. To kto tu ma problem z postrzeganiem rzeczywistości?
Ja tak daleko nie scrolowalem w jego wpisach… nie za specjalnie zaangażowałem się w obronę OPa ;)
Za to rozwala mnie to, że wykopki z takim niedowierzaniem postrzegają ciekawe Ycie innych ludzi. Bo mnie też ironicznie „zwyzywałeś” od
  • Odpowiedz