Wpis z mikrobloga

Wykopek ma problem z tym, kogo NASA wybrała do misji Artemis 2. Spójrzmy na kwalifikacje członków załogi, co do których nasz wykopek ma wątpliwości.

Glover:
- pilot pierwszej operacyjnej misji Dragon na ISS
- pilot F18, nalatane 3000 godzin na 40 różnych typach samolotów, 24 misje bojowe, 400 lądowań na lotniskowcach
- inżynier systemów w misji Ekspedycja 64 na ISS
- ma 3 dyplomy z 3 różnych uczelni wyższych

Koch:
- spędziła 328 dni w kosmosie (najdłużej spośród wszystkich kobiet astronautek)
- tytuły magistra na inżynierii elektrycznej i fizyce
- pracowała nad instrumentami naukowymi dla sond NASA
- spędziłą 3,5 roku pracując na stacji Amundsen-Scott na biegunie południowym

Dla porównania taki np. Hansen, zaledwie magister fizyki, nigdy nie był w kosmosie a też go wybrali do misji Artemis 2. Do niego jednak nasz wykopek nie ma zastrzeżeń, ciekawe dlaczego? Przecież ma najmniejsze kwalifikacje z całej czwórki.
#kosmos #astronomia #technologia #nauka #ciekawostki #nasa
RozkalibrowanaTurbopompa - Wykopek ma problem z tym, kogo NASA wybrała do misji Artem...

źródło: xd

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@Nick_Login: dobrze, to wyjaśnij teraz jak zmieniłbyś te załogę i dlaczego, oraz kogo widziałbyś na miejsce wymienionych członków załogi

@drzdrzownica

wcisną tam na siłę kobietę i murzyna


Odnosząc się do osiągnięć Glovera i Koch, na jakiej podstawie twierdzisz że są tam na siłę? Bo mi się wydaje że na siłę to jest tam Hansen który jest białym mężczyzną
  • Odpowiedz
@Nick_Login: po raz kolejny wykazujesz calkowity brak wiedzy w temacie i jeszcze zniżasz się do poziomu wyzywania mnie od lewaków xD
1. Dane astronautów są dostępne publicznie na stronach NASA
2. Nie rozumiem o co się tak #!$%@?łeś do Koch. Spędziła rok w kosmosie pracując na ISS, ma na karku ponad 40h EVA przy wymianie systemów zasilania stacji, latała na T-38, ma ogromne doświadczenie uniwersyteckie

Tymczasem wykopek będzie #!$%@?ł coś
  • Odpowiedz
@RozkalibrowanaTurbopompa: miałeś już napisane prosto i wyraźnie - jak maja zrobić team 4 osób w tym koniecznie kobietę i murzyna to na 99% NIGDY nie będzie najlepsza drużyna bo ze startu #!$%@? merytokracje na cześć pseudo reprezentacji.
Jak rakietka się zamieni w fajerwerke to im się zacznie palić pod stopami jak w boeingu którzy outsourcingowali kod pajeetom z Indii i teraz mają krew setek ludzi na rękach

Wątpię żeby to
  • Odpowiedz
Daj mi akta wszystkich kandydatów


@Nick_Login: ale się zesrales. Po co Ci teczki skoro masz zerowe kompetencje do tego żeby oceniać kandydatów? No bo przecież jakbyś miał te kompetencje to byś brał w tym udział, chociażby jako niezależny konsultant, a tak to jesteś tylko sfrustrowanym przegrywem xD przeżarty mózg bo ojezu kobieta zamiast w kuchni to w kosmos leci xD
  • Odpowiedz
jak maja zrobić team 4 osób w tym koniecznie kobietę i murzyna to na 99% NIGDY nie będzie najlepsza drużyna


@drzdrzownica: twoje założenie jest o tyle nie prawdziwe, że zakłada że nie ma kobiety/czarnego o takich samych kompetencjach jak białego faceta, a to jest po prostu nie prawda.
  • Odpowiedz
@drzdrzownica:

typowy wykopek kultysta który przekłada emocje nad racjonalnosc


Jak na razie to ja przytaczam liczby i racjonalne fakty a wy mnie wyzywacie od lewakow i każecie brać leki, ty dodatkowo robisz jakieś dziwne aluzje o wybuchających rakietach xDDD
Raczej to wasze emocje biorą górę jak widzicie że kobieta będzie lecieć w kosmos, bo nie widziałem żadnego merytorycznego argumentu, jedynie jakieś wysrywy o lewackiej ideologii, posiadaniu waginy i
  • Odpowiedz
Jak rakietka się zamieni w fajerwerke to im się zacznie palić pod stopami jak w boeingu którzy outsourcingowali kod pajeetom z Indii i teraz mają krew setek ludzi na rękach


@drzdrzownica: ty Andrzej, ale to biali pazerni faceci podjęli decyzje żeby zaoszczędzić na kosztach i outsourcować produkcję do pajeetów, w imię większych zysków i bonusów a nie w imię inkluzywności xD no to kto tu jest #!$%@? nie odpowiedzialny, pajeet
  • Odpowiedz
@Nick_Login
Weź ty tam zadzwoń do NASA, bo chyba nie obczaili kogo wybierają, i teraz są krok od katastrofy. Dobrze że chociaż ty, jeden z ostatnich zdrowo myślących, jesteś na tyle odważny, żeby na głos powiedzieć że cesarz idzie nagi.
  • Odpowiedz