Wpis z mikrobloga

Kolejne podejście i uczciwie muszę stwierdzić, że Piri Piri to najlepszy kebab we Wro. Świadczy to oczywiście o niskiej jakości kebabów u nas ale to miłe, że wreszcie po tylu latach pojawił się chociaż jeden sensowny lokal z kebsem.

#wroclaw #jedzenie71
  • 23
@witam12 Ja wiem, że w Polsce #!$%@? się tylko tłuszcz w postaci mięsa ale dla rozwiniętych kulinarnie ludzi ważny jest balans smaku i to jak się komponują. Jak będę chciał zjeść samo mięso z kebaba to zamówię mięso z kebaba a nie kebab.
  • 0
@wiktorek_pl: xDD po pierwsze nie wskazałeś innego, lepszego kebaba we Wro, po drugie właśnie kompozycja w Piri Piri się zgadza i fakt że w każdym gryzie jest mięso a nie surówka z koperkiem zalana czosnkiem xD
@witam12: Żeby to faktycznie było jakieś super lepsze od reszty. Nie jest zwyczajnie.

We Wrocławiu nie ma obecnie dobrego kebaba i tyle. Żaden nie jest wart tego żeby specjalnie do niego jechać przsz pół miasta.
@witam12: W każdym temacie o Kebabei we Wrocławiu pojawia się Piri Piri. Potem jest dyskusja i wszyscy piszą, że to wcale nie jest jakieś lepsze.

Jak dla Ciebie jest to tylko się ciesz i zasuwaj na kebsa na klecinę.
  • 0
@Darth_Gohan: podejmę dyskusje z każdą osobą która wskaże we Wro lepszego kebaba od Piri Piri ( ͡° ͜ʖ ͡°) a do tej pory, w tym wątku, nikt taki się nie pojawił oprócz Mirka wskazującego Kasprowicza 24.

To że we Wrocławiu kebaby są chuyowe to jasne, to że spośród chuyowych można wybrać jednego który się pozytywnie wyróżnia i warto zostawić tam pieniądze też jest istotne.

Na klecine udam
@witam12: Próbowałem Piri Piri bo akurat byłem w okolicy i w życiu specjalnie tam drugi raz bym nie pojechał. Teraz jak będę w przyszłym tygodniu u kumpla to idę zobaczyć jak ten Hallumi przy Sky Tower bo już z 3 znajomych mówiło, że faktycznie ten kurczak jest lepszy niż standardowy poziom we Wrocławiu.

Nikt nie wskazuje lepszych kebabów bo naprawdę wszystkie są równie #!$%@? i nie warte przejażdżki. Neobab? Odklejka i
  • 0
@Darth_Gohan: no spoko, co nie zmienia faktu że we Wro nic lepszego nie ma i pisze to ze smutkiem
Hommus ma dobre opinie bo prosi o wystawienie takich dając darmowe frytki xD trzy ziarenka owocu granatu w środku nie zmienią faktu że to średniawka wrocławska