Wpis z mikrobloga

Czy niegolenie się przez facetów to objaw ich lenistwa i lekceważenia?

Mirki, nwm czy ja jestem #logikarozowychpaskow czy mój kolega to #logikaniebieskichpaskow ... w wielkim skrócie, zaprosiłam kolegę do siebie na obiad, przygotowanie zajelo mi ok. 1h, umylam sie posprzatałam pokój i kuchnie a on mi pisze ze przyjdzie z nieogolonymi nogami bo mu sie nie chce... odpisalam mu polzartem ze go nie wpuszcze, a on na to ze mu sie nie chce i zebym nie wywierala "presji" na mężczyznach... no i nie wiem co myśleć mireczki, no bo niby miedzy nami jest kolezenska relacja, ale dla mnie to nie usprawiedliwia lenistwa w postaci braku checi zrobienia choćby basic depilacji. Nie wiem czy odebrac to jako brak szacunku do moich przygotowan i mojej osoby. Dodam, ze moim zdaniem jak mężczyźnie nie chce sie golic to jest oznaka braku dbania o siebie, zawsze jak np. moi znajomi z pracy przychodza do pracy z nieogolonymi łapami to wygladaja jak straszydla (przynajmniej dla mnie) i zawsze im zwracam na to uwage (wg mnie kontakt z klientem wymaga profejsonalnego wygladu, i moja praca ma taka charakterystyke, no i jeszcze klienci przychodzą "nagle" więc nie ma mozliwosci "poprawienia sie" 20 min przed spotkaniem). I juz sam nie wiem co o tym sądzić, jak myslicie? prosze oba paski o opinie

#pytanie #kiciochpyta #rozowepaski #niebieskiepaski
Chodtok - Czy niegolenie się przez facetów to objaw ich lenistwa i lekceważenia?

Mir...

źródło: comment_1588958888nFv47oxJfLSbDqkMtpwCyP

Pobierz

no właśnie

  • ♀️ zdecydowanie 37.5% (6)
  • ♀️ trochę 6.3% (1)
  • ♂️ zdecydowanie 18.8% (3)
  • ♂️ trochę 37.5% (6)

Oddanych głosów: 16

  • 9
@Chodtok: co do...?

A tak na serio (pomijając beczkowy cel tego wpisu), to w opisaną stronę to brzmi absurdalnie, ale w drugą się faktycznie zdarza i nie jest już postrzegane jako odklejenie oczekującego tego ogolenia nóg u partnerki. Pamiętam, że jako nastolatka gdy zaczęłam mieć owłosienie na nogach, to od razu miałam panikę, co z tym zrobić, jak ogolić, bo jak to tak się potem na wf-ie przebrać, a z drugiej