Wpis z mikrobloga

@HalTrout:
Nie każdy jest mirkiem z wykopu vel programistą 15k, żeby kupić sobie pierwszego mac'a za 8k i po miesiącu stwierdzić, że to pomyłka. I zostać z najdroższym przyciskiem do papieru.
Jakbyś czasem wyszedł ze swojej piwnicy, to byś wiedział, że po ulicy nie jeżdżą same S klasy.
  • Odpowiedz
Pro 13” i7-5557U


@Richtig_Piwosz: Ostatni model generacji ze "świecącym jabłkiem". Jak się pokombinuje to nawet Sonomę można na nim zainstalować. W okolicach 1000 zł powinieneś za niego dostać. Pytanie jak jeszcze z baterią, bo po tylu latach może być słabo.
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy:
Tydzień temu się śmialiśmy na mirko właśnie ze świecącego i nieświecącego loga. Bo w poprzednim ogłoszeniu z pro 13" i5, była informacja tej treści:
Tak – logo na klapie się świeci :]
I wyjaśniłem skąd tak bezużyteczna informacja w ogłoszeniu. A w tym zapomniałem.
W okolicach 1k poszły z i5 i dyskiem 250.
Ten w ogłoszeniu ma 411 cykli. Te dwa pozostałe 918 i 775 cykli i wciąż status
  • Odpowiedz
@HalTrout:
Sęk w tym, że na użytkowników mac os patrzysz tylko i wyłącznie przez pryzmat siebie. Nie przyjmujesz do wiadomości, że na komputerze można robić inne rzeczy niż ty robisz. Jeden z moich sąsiadów mac'a używa praktycznie tylko do gry w szachy. Zakładam, że pewnie nawet nie wiedziałeś, że można :D
W dzień postaram się dowiedzieć jak stary ma sprzęt.
  • Odpowiedz