Wpis z mikrobloga

Też was podnieca ta wiedza że w razie najazdu Rosji na nasze państwo wszystkie grupy największych kozaków i mięśniaków jakimi dysponuje nasz kraj, czyli osób pochodzących z wylęgarni jakimi są grupy pseudokibicowskie, bez większego trudu przebije się przez granicę i ucieknie z racji dysponowania dostatecznym firepowerem i zapleczem finansowym żeby tak uczynić.. a takie #!$%@? cwele, beciaki i przegrywy będą stały na pierwszej linni dzielnie broniąc granic xD

#przegryw #wojna #ukraina
LabiryntDauna - Też was podnieca ta wiedza że w razie najazdu Rosji na nasze państwo ...

źródło: temp_file8002266409929683545

Pobierz
  • 35
  • 16
@Pioter_Polanski więc uważasz że fachowcy od #!$%@? prawa będą dzielnie uczestniczyć w obronie naszego kraju bo im honor nie pozwoli #!$%@?ć.. oks.. no wsm może coś w tym być.. słyszałem że to mocno patriotyczne ugrupowania, mają niekiedy orzełka białego na kominiarach czy koszulkach.. te oprawy na stadionach to też takie patriotyczne.. #!$%@? chyba masz rację, ale głowy nie dam
@LabiryntDauna: Większość kiboli raczej nie robi zawodowo nic z tych rzeczy, albo robi na najniższym szczeblu. Poza tym statystyczny kibol jeśli nagle zarobi dużo pieniędzy to raczej nie robi sobie jakichś wielkich oszczędności tylko #!$%@? pieniądze jak najszybciej bo i tak go pewnie zaraz policja złapie i wszystko zarekwiruje.
Musisz miec stłuczone neurony jeżeli myślisz, że w obliczu 3ciej wojny światowej ktoś będzie spokojnie mieszkał w cywilizowanych krajach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Arriva: Śmietanka kibicowska uciekająca przed wymiarem sprawiedliwości często ucieka właśnie do tych mniej cywilizowanych krajów w Azji.
@Buckwheat wgl co to ma do rzeczy?
Tacy że zdjęcia czyli jacy? #!$%@? wojskowi? Bojówkarze/przestępcy? O kogo chodzi? Wystarczy mi że wiem że się tłuką od 2014

Kojarzę że na Ukrainie funkcjonowały silne ugrupowania nacjonalistyczne, natomiast w Polsce kibolskiej z tego co mi wiadomo chodzi tylko o pieniądze