Wpis z mikrobloga

Cześć mam 2 pytania:
1. Czy to normalne że przy 70% odkrytych agencji (wszystkie DLC poza Chorwacją) max ocena dostępnego kierowcy to 1.7?
2. Na mapie dealerów nie widzę małych i dużych dealerów a wyłącznie takie kulki z 4 pomarańczowymi płatkami. Wszędzie dostępne modele są identyczne niezależnie od wizyty na miejscu czy kupna online. Nie mam dostępnych nowych kokpitów dla Volvo, Merca czy DAFa, a w "wolnych" zleceniach dostawałem ciężarówki z tym wyposażeniem. Czy muszę jeszcze coś odkryć, czy gra mi się zbugowała?
#ets2
  • 4
  • Odpowiedz
@ZmyslonyNick 1. Od kiedy gram to tak było, że każdy kierowca dostępny w agencji miał niski poziom/ocenę i im po prostu rośnie jak już dasz im prace u siebie 2. Małych i dużych dealerów już nie ma od dawna, nawet nie pamiętam która aktualizacja to zmieniała. Co do nowych kokpitów - doprecyzuj w jakim sensie nowy kokpit, bo albo masz za niski lvl żeby je wybrać (ale to wyraźnie widać w
  • Odpowiedz
@ZmyslonyNick:
1. Tak to normalne. Czasami możesz znaleźć troszkę lepszego.
2. W salonach masz z góry zrobione modele. Ale możesz je dowolnie modyfikować tylko musisz przejść w "konfiguracja". Natomiast teraz w ETS 2 nie ma żadnych ciężarówek, które oferują możliwość posiadania zegarów analogowych lub digital. Jedynie to w ATS jest Freightliner Cascadia w którym możesz sobie wybrać czy chcesz mieć digitalowe lub analogowe. W ETS 2 takich nie ma. Są
  • Odpowiedz