Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@scophthalmusmaximus:

Że niby nudne


Zrobiłem kilkadziesiąt angielskich piw w domu, kilka zawodowo i moge to potwierdzić: nawet belgijskie piwowarstwo (które jest uznane za nudne) oferuje więcej możliwości i jest ciekawsze.

Poza tym, niezbyt znajduje potwierdzenie tezy o negatywnym nastawieniu do angielskich piw - stouty mają się całkiem dobrze.
@scophthalmusmaximus

nie przestaja lac poki pint nie jest pełny


Pinta to jednostka miary, można nalać pintę piwa tak jak można nalać pół litra piwa do szkła, a nie do "pintu".

Co do samego tematu, to, że mają dużo lokalnych browarów nie oznacza, że nie warzą nudnych piw. Piwa angielskie są lekkie, płaskie, mdłe trochę czasami, dlatego są nudne. Nie nazwałbym tej obserwacji stwierdzeniem, że to negatywne nastawienie, brak jakiegoś zapału w tym
Dziwi mnie negatywne nastawienie do angielskich piw. Ze niby nudne itd. Kraj który nie potrzebowal zadnej rewolucji piwnej. Wszedzie lokalne browary. Idziesz do pubu i leja ci z kija z powietrzem az sie wylewa piana. Zawsze z lokalnego browaru i nie przestaja lac poki pint nie jest pełny


@scophthalmusmaximus: Mówienie, że jakiś kraj ''potrzebował piwnej rewolucji'' ogólnie jest śmieszne niezależnie od tego czy masz na myśli Polskę, Wielką Brytanię, Niemcy, Belgię
OMG. Nie wierze ze ktos naprawde to napisał. Jestes Grzegorzem Braunem tego tagu

Gratulacje!!! Wygrałes puszkie Żubra

Wyslij mi detale na PW bym mogł wyslac Ci ta wspaniała nagrode. Gratulacje!!!!


@scophthalmusmaximus: Swoim wpisem obnażyłeś generalnie większość rzeczy przez które regularnie wyśmiewam ''wielcy miłośnicy piwa'' są wyśmiewani, dziękuję.