Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna jest obdarzona szczupłą, zgrabną figurą i dużymi cyckami, co nie idzie często w parze. Logiczne jest, że czasami nosi głębsze dekolty do pracy i czasami mi opowiada, że koledzy z pracy komentują wtedy jej cycki. Mówi, że nie powinienem się tym martwić, bo to tylko żarty. I sam nie wiem, czy takie teksty z czasem nie zamienią się w coś więcej z którymś.

#rozowepaski
  • 34
  • Odpowiedz
  • 0
@TakiSobieLoginWykopowy: No właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaraz jakiś będzie się zastanawiał jak te cycki wyglądają nago, jakie są w dotyku, jakby wyglądały z jego sperma na nich. Z doświadczenia wiem, ze od takich myśli do dążenia do realizacji tego już krótka droga
  • Odpowiedz
@sergio91: Nie, to nie żarty. Musisz jechać do roboty i sprzedać oklep dla każdego kto się spojrzał ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wykopki pomogą, zróbmy liste klepiacych:
1. sergio91
2. Krol_Karol
3...

Dawać panowie, dopisywać się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sergio91: pic or didnt happend ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak poważnie, to od niej zalezy czy pójdzie w bok a nie od jej piersi
Jeśli jej ufasz to co to za problem ze sie ślinia?
Jeśli nie, to sam sobie odpowiedz co jeszcze z nia robisz
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Mówi, że nie powinienem się tym martwić, bo to tylko żarty.


@sergio91: Moim zdaniem to zależy, czy dla niej to hehe żarty i nie ma z tym problemu czy to żarty dla nich, które uważa za niewłaściwe, ale z jakiegoś powodu nie chce zareagować.
  • Odpowiedz
@sergio91: a może to dla niej niekomfortowe i dlatego ci o tym powiedziała, żebyś jej podpowiedział jak zareagować? A nie żeby ci dać do zrozumienia że szuka innego
  • Odpowiedz
@sergio91: celowo szczuje kumpli cycem i się cieszy, że ma atencję. I tyle w tej historii. W robocie raczej nic z tego nie wyniknie, gorzej jak będzie wyjazd integracyjny. A ty, jak ten łoś będziesz powtarzał, że "to logiczne".
  • Odpowiedz