Wpis z mikrobloga

No nie wiem jak wy, ale mi już przeszła ochota na kobietę. To czego się naczytałem ostatnio tu odpycha mnie totalnie. System wartości kobiet w ogólnie na pasuje to mojego. Kobiety chyba mają taki cel, żeby zrazić do siebie najbardziej jak się da. Inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć.
#blackpill #przegryw
  • 23
  • Odpowiedz
@Erikaa: Przepraszam jeśli uraził Cię mój post, nie miałem takiej intencji. Nie chodziło mi ani o Ciebie ani np @WielkiNos. Jest tu kilka normalnych kobiet natomiast jest też pełno, które powinny leczyć się na psychopatię. Blackpill jest prawdą. Kwestią jest tylko jak bardzo źle jest. Można go też spokojnie rozszerzyć na mężczyzn, bo są zachowania destrukcyjne charakterystyczne dla nich. Oni też lecą na patologię i potem się dziwią,
  • Odpowiedz
a myślisz że normalna kobieta która tu czyta te obrazliwe wymysły to nie traci ochoty na jakikolwiek kontakt z facetami, to działa też w drugą stronę.


@Erikaa oj tak. Na fejsbuku i Twitterze jest pełno grup gdzie faceci nie tylko wyzywają kobiety od najgorszych, ale wręcz się cieszą jak np. facet uderzy kobietę tak, że ta upada na podłogę i mdleje prawdopodobnie od wstrząsu mózgu albo piszą, że by kobiecie nie
  • Odpowiedz
@WielkiNos: to jest patologia o czym mowisz, niestety czesta. Ludzie ogolnie sa glupi i podli. Wstyd mi za takich idiotow i przepraszam za nich jesli to cos moze zmienic.

Zdecydowanie jest potrzebna jakas redukcja populacji przez jakis kryzys, ktory odmieni reszte.

Ja sam nie uwazam, ze sie nadaje do zwiazku, ale staram sie zmieniac na lepsze. Nigdy nie uderzylem a nie dotknalem kobiety wbrew jej
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: przepraszam to było takie ogólne odczucie, ja do Ciebie absolutnie nic nie mam bo twoje podejście do tematu jest wyważone i nie plujesz jadem, tylko jesteś zniechęcony co też rozumiem. Trafiłam na wykop przypadkiem szukając miejsca gdzie znajdę zrozumienie odnośnie samotności (tak, kobiet też to dotyczy). A poprostu nienawiść do kobiet mnie zabiła i to tunelowe widzenie tematu, nie da się większości przetłumaczyć że ludzie są różni i różne
  • Odpowiedz
@WielkiNos: oj na braci samców też przypadkiem trafiłam, życie było lepsze zanim się to stało :-) na szczęście na fb nie trafiłam na takie grupy a teraz prawie nie używam, Twittera też nie. Nie jestem naiwna życiowo jakoś bardzo ale takie totalne krzywe akcje znam głównie z internetu, wśród swoich znajomych no widzę jakieś ludzkie problemu, to normalne ale nie ten sort. Albo z tym mieszkaniem za domniemanie przemocy, jeśli
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: Ale czego się naczytałeś? Bo może nawet to, czego się naczytałeś jest prawdą, tylko niekoniecznie powinno Cię to boleć. Piszę, bo mężczyźni ogólnie mają problemy w dzisiejszych czasach z kobietami. Mają obraz szarej myszki i odchyleń od normy nie akceptują.
  • Odpowiedz
@Erikaa: Nie masz za co przepraszać, nie zrozumieliśmy się :) Ja się całkowicie zgadzam, że mężczyźni tu przesadzają i nie raz myślałem, że może jakaś forma cenzury jest potrzebna. Na reddicie jednak poszli za daleko z tym, bo tam nie można już ani jednego złego słowa na kobiety powiedzieć. Wszyscy co plują jadem zostali zranieni i zamiast przepracować swój ból tłumią go nienawiścią.

Były też takie przypadki, gdzie mężczyźni zerwali ze swoją dziewczyną, bo naczytali się blackpilla co wg mnie jest zbyt radykalne choć też trzeba zaznaczyć, że nie znam tych dziewczyn, i może akurat reprezentowały wady opisane tutaj. W każdym razie, ja bym się mocno zastanowił zanim bym zerwał.

Cóż, może tak jest, że żaden mężczyzna też sie nie nadaje do związku (ja tak samo, żeby nie było) i macie tak samo przerąbane jak
LostHoldenCaulfield - @Erikaa: Nie masz za co przepraszać, nie zrozumieliśmy się :) J...

źródło: comment_1666451960Z7ty1JXzjLe7TBQ9wLL0vR,w400

Pobierz
  • Odpowiedz