Wpis z mikrobloga

Nie polecam firmy Kwiatowa Przesyłka KwiatowaPrzesylka.pl

Zamówienie złożone w walentynki o godzinie 11:41. Oczywiście wiedziałem że czas dostawy może być i do 21 (taki był podany przedział godzinowy przy zamówieniu) ale potraktowalli mnie bardzo nie fair. Bo nie dość że o godzinie 19 konsultantka zapewniała że na pewno moje zamówienie dzisiaj dotrze (w walentynki) to w reklamacji napisano mi że zamówienie zostało „anulowane” Skoro mają problem z wywiązaniem się z umowy to chociaż niech poinformują o tym żeby można było skorzystać z innej opcji a nie do ostatniej chwili zapewniają że wszystko jest ok.

Kwiatowaprzesylka.pl nie polecam

#walentynki #januszebiznesu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fajnopolakgej Nie rozumiem jak bardzo można s-------ć taką branżę. Zamiast przyzwyczaić Polaków do przepłacania za kwiaty, dać im szansę przełamania nieśmiałości czy podkreślać oszczędność czasu czy pewność usługi to od lat mają w dupie własne umowy, zero kontroli jakości, a kwiaciarnie wysyłają najgorsze g---o, które im nie zeszło (o ile wyślą), bo klient przecież nie odwiezie towaru na reklamację.

A wystarczy parę fal tajemniczych klientów i srogie kary za bylejakość lub
  • Odpowiedz
  • 0
@Tytanowy_Lucjan c--j z zablokowana kasa na parę dni ale w------i mnie mocno tym że ZAPEWNIALI ( o godzinie 19) na infolinii że przesyłki chodzą w walentynki wyjątkowo do 22 i na pewno dotrze. A zamówione k---a o 12.

Kwiatowaprzesylka.pl nie polecam
  • Odpowiedz