Wpis z mikrobloga

Nie polecam firmy Kwiatowa Przesyłka KwiatowaPrzesylka.pl

Zamówienie złożone w walentynki o godzinie 11:41. Oczywiście wiedziałem że czas dostawy może być i do 21 (taki był podany przedział godzinowy przy zamówieniu) ale potraktowalli mnie bardzo nie fair. Bo nie dość że o godzinie 19 konsultantka zapewniała że na pewno moje zamówienie dzisiaj dotrze (w walentynki) to w reklamacji napisano mi że zamówienie zostało „anulowane” Skoro mają problem z wywiązaniem się z umowy to chociaż niech poinformują o tym żeby można było skorzystać z innej opcji a nie do ostatniej chwili zapewniają że wszystko jest ok.

Kwiatowaprzesylka.pl nie polecam

#walentynki #januszebiznesu
  • 2
  • Odpowiedz
@fajnopolakgej Nie rozumiem jak bardzo można spieprzyć taką branżę. Zamiast przyzwyczaić Polaków do przepłacania za kwiaty, dać im szansę przełamania nieśmiałości czy podkreślać oszczędność czasu czy pewność usługi to od lat mają w dupie własne umowy, zero kontroli jakości, a kwiaciarnie wysyłają najgorsze gówno, które im nie zeszło (o ile wyślą), bo klient przecież nie odwiezie towaru na reklamację.

A wystarczy parę fal tajemniczych klientów i srogie kary za bylejakość lub olewanie
  • Odpowiedz
  • 0
@Tytanowy_Lucjan #!$%@? z zablokowana kasa na parę dni ale #!$%@? mnie mocno tym że ZAPEWNIALI ( o godzinie 19) na infolinii że przesyłki chodzą w walentynki wyjątkowo do 22 i na pewno dotrze. A zamówione #!$%@? o 12.

Kwiatowaprzesylka.pl nie polecam
  • Odpowiedz