Wpis z mikrobloga

@NowyStaryMirek: ale co cię śmieszy?

@StaryDziad12 ciut większy, ale wciąż na A2
Kawasaki ZXR 400

Idealny jeśli chcesz poszaleć na cartingu. Rozstrzał cenowy dość spory, bo niesprawny jest dość tani - z racji małej dostępności części
W pełni sprawny, potrafi być drogi. Im starsza wersja, tym droższy.
@Krol_Karo: @Zielony34 @amath @NowyStaryMirek Nie no myślałem nad jakąś szlifierką żeby śmignąć 300km/h.

Jakby ja dopiero wchodzę w ten świat. Jestem starszym człowiekiem. Mam już 27lat. I na stare lata włączył mi się tryb - need for speed. Mam po prostu potrzebę za pie da la nia. Jazda na kole na tym łez padole, wiesz o co chodzi.

Tylko po prostu chciałem zoptymalizować zakup moto, gdyż ponieważ, no nie mam pieniędzy.
@programista3k: Myślę że nie piszesz tego w 100% serio. Gdybyś zapytał mnie, czy w moją optymalizację mogę wrzucić fakt; że jadąc takim zajechanym moto, przy 300km/h może mi odpaść przednie koło. Mówię ok. Mówię było szybko, było tanio. W domu i tak nikt nie czeka.

Nie wiem jakie to są budżety. Ale te 300km/h jest celem.
Serwis? To se sam będę serwisować. Na jakiś używkach czy innych trytytkach."


Liczę na wasze konstruktywne spostrzeżenia.


@StaryDziad12: To moge ci odsprzedac CBR 600, robilem na tor, w zasadzie gotowe jest, ale wywalilem palme drogowym moto i boje sie teraz wsiadac na sprzet, co dopiero na karting jechac ( ͡° ʖ̯ ͡°)