Wpis z mikrobloga

Według lewaczek każdy ma prawo żyć jak chce jeśli nie robi przy tym innym krzywdy. No chyba że chodzi o tradycyjny podział ról. Wtedy trzeba skrytykować kobietę i uswiadomić ją jak nisko upadła. Tu mamy przykład jednej z takich wypowiedzi

Okazuje się, że wyjmowanie plastrów sera z opakowania dla męża i dzieci żeby zrobić kanapki to brak ambicji, ale wkładanie sera do opakowania na taśmie produkcyjnej już jest wystarczająco ambitne.

#lewackalogika #bekazlewactwa #logikarozowychpaskow
WielkiNos - Według lewaczek każdy ma prawo żyć jak chce jeśli nie robi przy tym innym...

źródło: temp_file4686480767003391737

Pobierz
  • 92
nie, to nie lewactwo. Bardziej barbarzyństwo.


@WielkiNos: Mam Ci zacytować twoje ostatnie wypowiedzi? Widocznie tyle szajsu #!$%@? na wykop peel, że zapominasz o czym mówisz xD

won od ogródków działkowych. Jeszcze czego żeby się czepiać tych wspaniałych terenów przestrzeni społecznej w miastach. Kupcie sobie taki to też będziecie mieli, a nie chcecie ludziom zabrać kawałek trawnika z domkiem komuchy parkingowe.


ty mizoginistyczny frustracie nikt nie nazywa wolnego rynku komuchostwem tylko powód
@WielkiNos moim zdanim takie osoby mają problem z logicznym myśleniem, brakiem konsekwencji, stosują podwójne standardy bo takiest wygodniej. Łatwiej jest doradzać komus w roznych sprawach, ale ta osoba nie stosuje tych zaleceń w stosunku do siebie( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem bo sam tak czasem robie. Doradzam czesto ludziom cos co sam moglbym zrobic ale mi sie nie chceXD tylko oni robia to we wszystkich adpektach życia, a ja
@djtartini1: wez nie obrazaj kobiet, i nie generalizuj. Za, minimalna ciezko sie utrzymać w, mieście, więc nie dziwne. Panowie do zwiazkow tez roznie, w roznym wieku sie garna. Jakby mi placili minimalna za bycie hr to bym brala. Jak, myslisz, czemu.
wez nie obrazaj kobiet, i nie generalizuj. Za, minimalna ciezko sie utrzymać w, mieście, więc nie dziwne. Panowie do zwiazkow tez roznie, w roznym wieku sie garna. Jakby mi placili minimalna za bycie hr to bym brala. Jak, myslisz, czemu.


@WrzeCiOna: Ok, rozumiem - na tyle na ile mogę- problemy. Natomiast nie wydaje mi się by jakaś pojęcie amerykańskiej prawicy trad wife miała jakiekolwiek przełożenie na problemy kobiet w Polsce, to
@djtartini1: wiesz, u nas prawicowcy tez maja żony, jak widać sa, kobiety ktore maja z, nimi wspolne wartosci. Nic mi do tego jak żyją ale nie jedzmy tylko po kobietaxh ze, malo dzieci. A gdzie ci potencjalni ojcowie. Nie jest to bardzo promowany wsrod mlodych styl zycia. No i widza jakoe mieli mozliwosci dziadkowie, rodzice i oni,