Wpis z mikrobloga

Ok, minęły dwa tygodnie od startu Kanału Zero. Krótko podsumowując to ja jestem rozczarowany, jak dla mnie to jedynym mocnym punktem jest oczywiście duet Andrzejczak & Dębski, Ground Zero to bardzo mocna pozycja którą na pewno będę co tydzień oglądał. Ale pozostałe programy co najwyżej przeciętne, niektóre nudne, niektóre to nieporozumienie (duet Tede & Goździalska). Z dużej chmury jedynie mżawka, a już na pewno nie jest to zapowiadana przez Stanowskiego rewolucja w internecie. Od dziś odpuszczam oglądanie Kanału Zero, z wyjątkiem Ground Zero.

#kanalzero
  • 6
@Menel94: @cofnijizbadaj @wonsztibijski tak to rewolucja, bo nie masz jednego kontentu czyli np cos takiego jak budda, friz, wersow, fame mma, canal + itp itp. tutaj masz wszystko, kazdy znajdzie cos dla siebie, jest biznes, jest prawo, jest przyroda, sa poranki, jest #!$%@?, jest ground zero, sa fajne hejtparki, jest piłkarskie podsumowanie weekendu, jest comentery, jakies reportaże. o to chodzi, kazdy znajdzie cos dla siebie
@Menel94: No a dla mnie na przykład program generała jest jednym z nudniejszych, a inne formaty już bardzo mi siadają. To, że tobie podoba się jedno, a mnie drugie, świadczy o sile kanału.
@Janczixd:

Ja mam trochę wrażenie, że w Ground Zero z 20% rozmowy to jakieś konkrety a 80% to takie trochę lanie wody. I nie wiem o czym oni mają zamiar zrobić np. 10 czy 15 odcinek skoro każdy ma trwać około trzech godzin.

Matczak i Leśny mają jednak większy potencjał, bo w jednym tygodniu machną sobie coś z pogranicza prawa i polityki, w drugim jakieś prawo karne, w trzecim coś z