Wpis z mikrobloga

Na moje niepowodzenia związkowo randkowe przestałem już reagować smutkiem czy złością. Jedyna myśl która się obecnie nasuwa to "oczywiście że nie mi przytrafia się coś dobrego" ¯\(ツ)/¯ Bo serio mieć aż takiego pecha i aż tak nie trafiać na odpowiedni moment. Ostatnio przyjaciółka opowiadała mi że odezwał się jej znajomy sprzed wielu lat i pyk, są kompatybilni i w związku akurat na walentynki.
Nożesz #!$%@? jego mać xD 3 lata, 3 #!$%@? lata próbuję i nic. Albo zajęte, albo niezainteresowane romantycznie. Tymczasem ktoś przez jedną głupią wiadomość wygrywa złoty bilet. Mam #!$%@? dość.

#zwiazki #niebieskiepaski #przemyslenia #feels
L3gion - Na moje niepowodzenia związkowo randkowe przestałem już reagować smutkiem cz...

źródło: unnamed

Pobierz
  • 10
obawiam się że może nie tylko chodzić o pecha ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@TrollingMasterNinja: Maybe baby xD Mam znajomą która mówiła że cute i by brała... gdyby nie miała chłopa. Zawsze o krok z tyłu w tym życiu.
@L3gion: To nie są problematyczne oczekiwania dla większości kobiet. No chyba, że głównie używasz tindera i celujesz w takie, które interesują się netflixem, podróżami i imprezą co piątek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)