Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tą ulgą internetową?
Z tego co czytam, o potrzebne są faktury potwierdzające zapłatę, a UPC/Play to mi je wysyła jeszcze przed opłatą. W potwierdzeniach bankowych mam tylko "UPC WARSZAWA" bez numeru umowy/faktury itp. To wystarcza, czy musiałbym Playa prosić o przesłanie od nich jakichś dokumentów?
#pit #podatki
  • 7
  • Odpowiedz
@SKYFander: ogólnie to jest wielka lipa. Najlepiej mieć fakturę na której będziesz miał napisane, że opłacono. W innym przypadku potrzebujesz fakturę i dowód przelewu. Na fakturze powinno być jasno napisane, że jest to za internet, a jeśli tego nie ma, bo np płacisz za jakiś pakiet typu internet + telefon to potrzebujesz jakiś inny dokument na którym będziesz miał napisane ile faktycznie płacisz za internet i tylko tyle możesz odliczyć, a
  • Odpowiedz
@SKYFander: Nie wiem jaką masz umowę, ale w UPC/Play zazwyczaj przy umowach terminowych za internet według faktury płacisz jakieś grosze, reszta rachunku to pakiet TV (nawet jak z niego nie korzystasz). Ja na przykład według faktur za sam internet płacę 0,96 zł miesięcznie, więc mógłbym sobie w ramach tej ulgi odliczyć 11,52 zł xD
  • Odpowiedz