Wpis z mikrobloga

@haabero: przytul ją mocno i powiedz że i tak dała Waszemu dziecku bardzo wiele?
Długo już męczy się z ustawianiem laktacji? Bo może da się jeszcze rozkręcić. Zamiast łez i stresu niech sobie zrobi spacer do apteki po herbatkę na laktację
  • Odpowiedz
@haabero nie ma co sobie tłuc do głowy, po każdym mleku dziecko będzie szczęśliwe, jeśli tylko mama będzie szczęśliwa. To może być chwilowy kryzys i za kilka dni wróci do normy, niemniej nie ma co sobie zawracać głowy głupotami. Wiem, bo 6 miesięcy się męczyłam zanim przestałam, a minęły kolejne 3 lata zanim zrozumiałam, ze dziecko będzie szczęśliwe tylko wtedy, gdy jego mamusia będzie szczęśliwa i to jest najwazniejsze. Mleko modyfikowane da
  • Odpowiedz
@haabero: o kurczę, sama jeszcze karmię, więc potrafię sobie wyobrazić co przeżywa. Też bym ciężko to zniosła, bo jest to jednak jakaś fajna bliskość, no i koniec jakiejś "ery". Z pozytywów to teraz oboje będziecie mogli karmić ʕʔ O i jeszcze nie będzie musiała dobierać ubrań pod kątem czy będzie się w nich wygodnie karmić :D
  • Odpowiedz