Wpis z mikrobloga

  • 1
@Vadzior Z tego co pamiętam, to dostawca nie ma konta na pyszne. Wszystko idzie do szefa, a czy da to już inna kwestia. Wiadomo, że do ręki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Radkovich: @JoeGlodomor Nie ma, w sensie nie musisz dawać, to tylko takie sugestie 5, 10 i 15%

@dawbo A tym szefem nie jest pyszne? Bo wiem, że na pyszne są dwa rodzaje lokali: te co mają swoich kierowców oraz szczególnie mcdonaldy itp co mają dostawców od pyszne, z tymi plecaczkami.
  • Odpowiedz
@Vadzior Glovo here, to zależy. Jak w gotówce to 100% leci dla dostawcy, jak karta to Glovo faktycznie przekazuje 100% na konto, ale że cała kasa z glovo idzie najpierw do firmy z którą podpisujesz umowę zlecenie to oni już sobie to doliczają do całej zarobionej sumy I pobierają finalnie większy haracz. Dla pewności jak już masz dawać napiwki to najlepiej poza apką
  • Odpowiedz
  • 1
@Czlowiek_Ludzki: Ok. Bo gotówki w sumie nie używam. Tzn czasem tylko do napiwków. Teraz siedzę na zwolnieniu lekarskim i nie mam gotówki nic, a nic. Bo jak w pracy jestem to często coś zamawiam z kimś i ta osoba oddaje mi w gotówce = mam wtedy na napiwki.
  • Odpowiedz
@Vadzior właściwie jako dostawca to te napiwki to tylko miły gest, bez względu czy to 5zl czy 50zl, no chyba że zamiawiasz 10 zgrzewek wody na 10 piętro bez windy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz