Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak krótko po inwazji rosyjskiej nasz wódz i w-ce premier ds. bezpieczeństwa zniknął na parę dni? Otóż nieustraszony Jarozbaw uruchomił wtedy procedurę ewakuacji z kraju i siedział obsrany na walizkach dopóki nie stało się jasne że Rosja utknęła i nie pójdzie dalej (np. na przesmyk). Ja #!$%@? jaki wstyd przed jego idolem Piłsudskim. Aż musiał potem jechać do Kijowa z Mateuszem i zgrywać meża stanu jak już się zrobiło bezpiecznie ( ͡ ͜ʖ ͡)

#bekazpisu #polityka
kukold - Pamiętacie jak krótko po inwazji rosyjskiej nasz wódz i w-ce premier ds. bez...

źródło: images

Pobierz
  • 9
@Defined: No dziwne jakby pojechał tam polityk z Hiszpanii, a nie z najbliższego sąsiedztwa. Kiedy kurz opadł to się kaczor wyłonił. A że siedział na walizkach to było pewne. Protesty wyjaśniły odwagę kaczorka.

Wy się sami wyjaśniacie konfedopisowcy, taki wasz poziom. No ale 17 latkowi można wybaczyć.
Wasky - @Defined: No dziwne jakby pojechał tam polityk z Hiszpanii, a nie z najbliższ...

źródło: pis

Pobierz
@Wasky co znaczy "było pewne"? Masz dowód jakiś? Faktem jest natomiast, że wizyta Jarka i Mateusza uruchomiła falę odwiedzin innych polityków europejskich. Dlaczego nikt ważny, przed Jarkiem nie odwiedził Ukrainy?
@Defined: USA pozwoliło Niemcom na budowę i Rosja ostatecznie zakończyła ten problem. USA dobiło. Coś jeszcze?? Niemcy nie graniczą jak my z Rosja, więc dla nas bratanie się z kacapskimi marionetkami to jak strzał samobójczy.