Wpis z mikrobloga

#gothic #gothic2 aktualny mod new balance jest najlepszym modem do nocy Kruka jaki wyszedł i jest to mod który daje goticzkowi najwięcej miłości jakiej może dostać gra od community. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym ( ͡º ͜ʖ͡º) na drugim miejscu kroniki myrtany na trzecim cienie przeszłości a do 1 jedynie othello się nadaje bo reszta to jakieś totalne gówno pobugowane i njezbalansowane
  • 11
@Henson_: @ObieraczDoRacic nie trolluję xD mi się naprawdę retarding podoba i co jakiś czas go przejdę sobie. W Gothicu najlepszym elementem gry jest walka i budowanie postaci a tam NB stawia w zasadzie wszystkie swoje karty.

Chcesz poznać naprawdę słabego moda to zagraj w Odyseję. Mod 2x dłuższy niż Returning NB gdzie masz tak naprawdę JEDEN FUNKCJONALNY BUILD POSTACI - siła. Pierwsze rozdziały 1H, potem 2H. Magia w grze jest tylko
@Antorus: a czy, sie retarding nb od ab rózni bo w alternative balance grałem i przeszedłem po 100 godzinach i nie mam zbyt ochoty drugi raz w to pograć pierwszy rozdzial mi sie tylko podobał i jarkendar nowe wątki
dodaje cos ciekawego nb?
@Henson_:
dodano kilka nowych buildów
-łowca demonów (postać pod kuszę jako głowna broń, masz zdolności typu podwójny strzał, wybuchający strzał itp)
-czarny mag - pochodna nekromantów, taki warlock który może ingerować w AI przeciwnika tzn zmuszać by walczyły ze sobą zamiast z tobą itp Spelle ofensywne zadają obrażenia w czasie (ticki DOT)
-mroczny rycerz - wojownik melee z petem i aurami
-mistrz trucizn - wojownik melee skupiający się na obrażeniach w
@Henson_: aż takiej starej wersji to ja nie ogrywałem, grałem w Rebalance V2.1 patche 1.3.1 i 1.3.2. Oraz odświeżony 1.3.2 przez paweu, jest na Sefarisie. I uważam tego returna za najlepszego returna - NB dla mnie akurat jest przegięte trochę i to już nie jest nawet Gothic II. Tzn to nadal dobra i sprawiająca przyjemność gra - ale jak ktoś chce Gothic II w najlepszej możliwej formie to stare Rebalance poleciłbym.