Wpis z mikrobloga

druga zwrotka mojej piosenki bedzie leciec tak, jak myslicie, to bedzie hit lata?

Potrzebuje duże mięso, nie chce dzisiaj warzyw.
Jestem tak gorąca, że się mocno sparzy.
Przyciągam tylko pato i alimenciarzy.
Miałes mnie tylko raz, to nie zdarzy się dwa razy.
  • 37
@stormi: Lato już - wiesz co oznacza to,

Dziś na plażę ze mną choć, plażowego zróbmy coś
Bo lato już, tak fajnie jest
I przyjaciół zbierzmy też, dobrze zabawimy się.

Ref:Latem cię pokochać chcę - letnia miłość niby nic.
Latem cię pokochać chcę - czemu nie chcesz moją być.
Lato już, po co czekać mam,

Twój telefon przecież mam, dziki plan.

Bo lato już, może pójdziemy gdzieś,

Ref: Latem cię pokochać
@stormi: Rozumiem. Trzymam kciuki. Do muzy trzeba dużo wytrwałości, staranności i otrzaskania się na MAKSA w stylach. Ostrożnie dobierać muzykę, bo zostaniesz zaszufladkowana albo sama się zaszufladkujesz i już się nie wygrzebiesz. Jeśli śpiewasz masz duże szanse na jakąś tam ścieżkę kariery, bo wokalistki są towarem unikalnym, a już dobre nie mogą się opędzić od propozycji. Jedyne co jest potrzebne to w pytę pracy. Albo szczęścia. Życzę mocno tego drugiego.
@ADDERM dzieki wielkie, ja po prostu chce rapowac, trzesc dupa i sie umawiac z raperami a przy okazji sb zgarniac hajs, tylko taka kariera mnie interesuje
@stormi: Jeszcze coś z ostatniejszych kawałków mojego kumpla. Robi produkcję tylko ze swoją laską, więc da się i naprawdę cool to brzmi. Moim skromnym zdaniem.
ADDERM - @stormi: Jeszcze coś z ostatniejszych kawałków mojego kumpla. Robi produkcję...
@stormi: WoW! Chyba teraz lepiej cię rozumiem :DDD Miałem przez jakiś czas podobną fazę, ale już mi przeszło. Ha, ha. Ale muza spoko. Powodzenia w wyrywaniu samców alfa. Dasz radę. Wydajesz się być fajną dziewczyną, więc zero problemu w tym kierunku :))))