Wpis z mikrobloga

#famemma
Dzień w którym Natan ogłosił zakończenie kariery powinien być dniem smutku każdego kto gra w grę i wie że liczą się programy a nie sama walka, dziękujemy ci za jazdę z każdą #!$%@? do spodu i mówienie prosto w twarz co o nich myślisz, szkoda walka z magicalem którą miałeś stoczyć byłaby nie lada gratka dla każdego konesera dymów, szkoda, że nie zobaczymy jak niszczysz mu psychiki.
  • 15
@Kaker: Bez nas Natan nic nie znaczy, jego wstrzelenie się z tematem końca gry podczas pandorki i po niej to zwyczajny fart, bo gościu nie jest zbyt charyzmatyczny. Co by nie mówić, Polak, Amadi, Kasjusz (ten ostatni top) to są samograje. Można mieć im wiele do zarzucenia, ale jednak mają charyzmę
@XYZ91 nie zajdziemy to prawda, my jesteśmy elitą a ty zwykłym normikiem frików, i nie to nie miał być punch, swoim idiotyzmem obrażasz się sam.
@Kaker: Nie, nie obrażam się sam. To wy łykacie wszystko co ja tu napisze i uznajecie za prawdę, a jeśli mam być z Tobą w 100% szczery to Marcon się skończył na rozegraniu 2 Denisow i będzie pikował w dół bo on na siebie nie ma pomysłu, a to co teraz sobą reprezentuje do mnie nie trafia bo jest słabe, nieprzemyślane, zwykły gówniarz próbujący udawać mądrego, doświadczonego, chce umoralniac, wyjaśniać ale