Wpis z mikrobloga

Mikrki z #krakow podpowiedzcie co 2 stare grzyby lvl40 moga robic jutro u Was w miescie?

Niespodziewanie wypadl mi wyjazd do Waszego pieknego miasta. Biore Stara i jedziemy uzyc troche zycia. Nie zabieramy kaszjojadow. Wynajelismy sobie juz bzykopalac w centrum i mamy zamiar isc na miasto i sie rozerwac troche jakbys znow mieli ~25 lat i byli na studiach.

Dajcie rekomendacje gdzie uderzyc na bary, co w ciagu dnia porobic

Na tym wyjezdzie nie interesuja nas opery, powazne muzea czy stale landmarki w Krakowie. Te juz w wiekszosci widzielismy po kilka razy.
Chcemy muzeum gier odbiedzic, pinbali, wypic drinka (albo piec), zrobic jakis bar crawl a pozniej #!$%@? kielbaske z Nyski. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jestesmy wiesniaki z malego miasta wiec nie jest trudno nam zaimponowac.

Bedziemy od jutra poludnia do piatku popoludnia. Dzieje sie cos ciekawego? Koncert jakis?

Jak w Krakowie jakas hala z zarciem jak Koszyki w Warszawie? Albo jakis nocny market?

#pytanie #turystyka
  • 14
  • Odpowiedz
Dajcie rekomendacje gdzie uderzyc na bary, co w ciagu dnia porobic


@bigger2: Idźcie wieczorem na Kazimierz, a dokładniej Plac Nowy. Tam wychodzisz z jednej knajpy i wchodzisz do drugiej. Zacząć można w Alchemii, potem jak zgłodniejecie skoczyć do Beef Burger Bar lub na zapieksa. Na sam koniec czyli rejony 4-5 rano proponuję uderzyć do Singera.
  • Odpowiedz
  • 0
@zielony_goblin: @marcel_pijak Dziekuje Panowie!

Jest tam gdzies muzyka na zywo jakas? najlepiej rockowa ?Czy juz za duzo bym chcial?

A co byscie zarekomendowali na jutrzejsze popoludnie i piatkowe poludnie? Oprocz chlania. ( ͡
  • Odpowiedz
@bigger2: Muzyka na żywo, to imo najlepsze w "Harris Piano Jazz Bar", ale to z kolei Rynek, lub jeszcze "U Muniaka"

Google podpowiada jeszcze Chicago Live Music, ale tam nie byłem. Z opisu brzmi dobrze.
Planszówki to raz byłem w Hexie ale nie kręci mnie ta forma rozrywki (Hexa masz w środku drogi między Rynkiem a Kazikiem)
  • Odpowiedz
@bigger2: @bigger2 planszowki i piwo kraftowe to Domówka Cafe na Kazimierzu.

A może jakiś escape room sobie jeszcze ogarnięcie?

Koło forum jest balon skad mozecie podziwiać panoramę miasta, dziś była piękna pogoda. Może
  • Odpowiedz
@bigger2 w czwartkowy wieczór warto wpaść na miasteczko AGH. Gwarantuje że poczujecie się jak byście mieli 25lat ( ͡º ͜ʖ͡º)

chociaż aktualnie studenciaki to mentalnie 15latkowie...
  • Odpowiedz