Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jest rocznica powstania Armii Krajowej, czemu ruskim onucom z wykopu tak bardzo przeszkadza, że nasi bohaterowie, ani nie wprowadzali homofobii, ani aborcji w Polsce (w przeciwienstwie do nazioli i komuchow), tak samo ruskie onuce oskarżają ich o łamanie świeckości, bo w Armii Czerwonej nie bylo wzmianki o chrześcijaństwie...

#bekazlewactwa #bekazprawactwa #4konserwy #neuropa #historia #polska #rosja #komunizm #iiwojnaswiatowa #wojna #chrzescijanstwo
Roger_Casement - Dzisiaj jest rocznica powstania Armii Krajowej, czemu ruskim onucom ...

źródło: DV_4SgWXcAExg5Z

Pobierz
  • 9
@SoplicaTadeusz: Bo ja nie chce się kierować hitlerowskim tokiem rozumowania i jak według niego aborcja była takim złem, że karał na nią Niemki, a propagował ją na ziemiach okupowanych, to ja to odrzucam jako hitlerowski #!$%@?, z któym nie chce mieć nic wspólnego - w przeciwieństwie, do niektórych co to bardzo łatwo idą z hitlerowską myślą.
@EvilToy: Nawet w Republice Weinarskuej aborcja na życzenie była karana finansowo, w sumie to zabawne, że mój post jest o ruskich onucach, które prędzej potępią ludzi z AK za to, że nie wprowadzali aborcji, nazywając to zniewoleniem, niż polskich i rosyjskich komunistow, twierdzących, że to nie są ludzie, a Ty sie tak oburzyles, ze ktos przytacza fakty historyczne i biologiczne...

Ruskie onuce z wykopu sa za aborcja i przeciw karze śmierci,
Ty sie tak oburzyles, ze ktos przytacza fakty historyczne i biologiczne...


@Roger_Casement: Ja ci je sprostowałem, ale chyba nie chcesz tego przjąć, co jest dziwne, bo wykazujesz postawę rzekomo naukową. Przyczepiłem się tylko do tego z czym się nie zgadzam - cała reszta została bez komentarza, bo według mnie jest ok.