Wpis z mikrobloga

@Stan_Przedzawalowy: dlatego że będzie taniej i bez konieczności pozostawienia śladu w ikp. Pojedziesz sobie do Lwowa, pójdziesz do Baczewskiego, wypijesz browar na rynku zapalisz splifa i wrócisz do Tarnowa Rzeszowa czy Lublina. Znając wschodnią mentalność recepta będzie tańsza niż w PL a równie łatwa do zdobycia
@owsikalfred użytkownicy medycznej marihuany, jak i innych leków psychoaktywnych, to nie plebs intelektualny ale ludzie potrzebujący pomocy w chorobach. To że dla Ciebie to tylko hehuana do porobienia się przy piwerku w Lwowie nie oznacza że dla innych tak jest. Eot.
@Stan_Przedzawalowy: nie wiem co znaczy eot ale jestem pewien że jak by ktoś się porządnie zabrał za pacjentów medycznej m to wyszło by że w PL 90 procent z nich to osoby uzależnione od m lub osoby które używają jej rekreacyjnie a stać ich na receptę i zakup w aptece. Wjedź na jaka kolwiek grupę na fb i poczytaj co piszą.
@owsikalfred end of topic, oznacza koniec rozmowy z mojej strony, ale ok. Oczywiście, w pl mamy do czynienia w tym momencie z pół legalna mj, nie potrzeba zbyt wiele zachodu poza złotówkami aby ją nabyć. Tu pełna zgoda. Natomiast co do bakaczy weekendowych to nadal nie sądzę żeby w UA wyrosla polska narkoturystyka bo medyk tam będzie legalny. U nas jest i co, widzisz gdzieś budki ze sprzedawcami? W Czechach ogólnie mj