Wpis z mikrobloga

Chcę kupić #switch #nintendoswitch ale mam dwa pytania:
1. Głównie chciałbym grać w gry ruchowe / cardio. Z mojego riserczu wynika, że przy Ring Fit Adventure można się porządnie spocić, być może też przy grach sportowych. Ktoś mógłby się może podzielić spostrzeżeniami na temat tych gierek i takiego właśnie przeznaczenia, żeby się zacząć ruszać?
2. Chcę głównie korzystać z konsoli podłączonej do telewizora. Wystarczy mi do tego zwykły kabel HDMI?
3. Jeżeli chcę głównie korzystać na TV, jest sens kupować wersję OLED?

Dzięki z góry za podpowiedzi.

#konsole #gry #gaming
  • 10
Głównie chciałbym grać w gry ruchowe / cardio.


@lab_rat: To lepiej już PS3 + MOVE na którym masz Move Fintess który zjada Ringfita jak chce, do tego kupa innych ruchowych gierek.
Switch pod tym względem jest upośledzony (jedynie ringfit się do czegoś nadaje).
Jakbyś pytał to mam jedno i drugie, PS3 zostawiłem właśnie sobie pod gierki ruchowe.
@lab_rat:

1) Nie jestem przekonany. Co do ring fit to może jeszcze ale tu masz przynajmniej jakiś gadżet który stawia opór. Inne gry tego nie mają :/
2) Tak, ale nie może być to wersja slim konsoli bo ona nie ma wyjścia hdmi i nawet jakbyś ją włożył do docku to nie będzie działać.
3) Jak TV to nie ma znaczenia czy weźmiesz v1, v2 czy oled. W zasadzie to jak
@lab_rat: Co do punktu trzeciego to tak jak piszą wyżej. Jeśli tylko na TV to nie ma różnicy między V2 a Oled. Ale skończy się to tak, że będziesz chciał pograć w łóżku przed spaniem i będziesz się wkurzał, że nie wziąłeś Oleda.
@lab_rat: Co do punktu pierwszego, głównie ze względu na 5 latka który od ponad tygodnia siedział w domu właśnie kupiłem ring fita, do tego samba de Amigo i dodatkowe maracasy ( ͡ ͜ʖ ͡) Nie wiem czy można się konkretnie spocić ale jest trochę biegania w miejscu jeżeli to nie problem że sąsiedzi będą walić po rurach to kupuj. Ja żałuję że tak późno kupiłem. Z
@lab_rat: 1. Przy ringficie można się spokojnie spocić i poczuć później ten trening. Samo używanie ringa jest mega satysfakcjonujące. Jego ruchy są idealnie odwzorowane w walce/ćwiczeniach, do tego wibracja podkreśla moment uderzenia, co wszystko razem bardzo zachęca do dalszej zabawy. Niestety mnie osobiście denerwują przerywniki pomiędzy zadaniami. Wykonujesz ćwiczenia i chciałbyś kontynuować, a tu wyskakują jakieś dialogi do przeklikania nudnawej fabuły. Strasznie mnie to wybijało z rytmu. Ponadto jakiś niepotrzebny krafting
@lab_rat: Co do 1. To ring fit jest całkiem dobry by się spocić szczególnie jak nakazuje ci robić planki kolejny raz albo nawalasz kolejnego bossa xD
Co do 2. W zestawie z konsolą masz decka oraz wszystkie potrzebne kable (zasilacz typu-c i hdmi)
Co do 3. To jeśli rzeczywiście w ogóle nie zamierzasz wyjmować konsoli i grać przenośnie to nie warto dopłacać do oleda, jednak to wychodzi w praniu zawsze i