Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: Moim skromnym zdaniem jest to jedna z najlepszych gier generacji PS4 i jedna z najlepszych w jakie grałem przez ostatnie 5 lat w ogóle. Noty niższe niż 8/10 zawdzięcza temu, że zaliczyła mocny falstart - ilość błędów wręcz uniemożliwiała granie w dniu premiery co nie umknęło uwadze recenzentów. Obecnie nie ma do czego się przyczepić, nie zastanawiaj się tylko odpalaj :)
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Gratulacje :D Ja miałem podczas gry takiego glitcha, że rzucałem mołotowami w siebie, coś jak niewidzialna ściana 30 cm od nosa. Pomógł restart gry :)
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Aktualnie gram na pc, troszku generyczna gameplayowo, ale nadrabia historią i postaciami. No i trochę trudna dopóki nie ogarniesz broni z dobrymi zapasami amunicji.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Zainstalowałem na PC. W takich tytułach oczekuje się w sumie jakiegoś konkretnego świata, dobrych mechanik.
W tej grze mechaniki to 10 przedmiotów do lootowania, ~5 broni i może ze 12 modów "do motura" na krzyż, jak tylko to odkryjesz, to jest taki nudny rinse-repeat że głowa boli - od bazy do bazy pif paf szybko wliź do bunkra i zabezpiecz, powtórz.
  • Odpowiedz