Wpis z mikrobloga

@corryand: Śmiem twierdzić, że to jest raczej kwestia kalkulacji nie żadnej niesprzedajności, wykopki za bardzo romantyzują. Bez zszarganego wizerunku jesteś w stanie zarobić w czasie dłuższym trochę relatywnie większe pieniądze jak ta bańka czterysta którą mu proponowali. Inną sprawą jest to, że duża część influ przyjmuje wszystko, aby żeby nie pójść do normalnej roboty bo do lidla, biedry czy zabki to oni mogą iść story nagrać co najwyżej a nie tam
  • 0
@Cztero0404: pewnie tak ale czy uwazasz ze Wardega walka na Fame mialby stracic sponsorow? Wydaje mi sie, ze nie i pewnie zasypywany jest ofertami wspolprac ale on praktycznie zadnych nie bierze od lat, nie wiem wlasciwie czemu ale reklamy to ja chyba u niego nigdy nie widzialem.
pewnie tak ale czy uwazasz ze Wardega walka na Fame mialby stracic sponsorow? Wydaje mi sie, ze nie i pewnie zasypywany jest ofertami wspolprac ale on praktycznie zadnych nie bierze od lat, nie wiem wlasciwie czemu ale reklamy to ja chyba u niego nigdy nie widzialem


@corryand: Sponsorów na pewno nie straci, większość sponsorów ma w dupie wszystko dopóki nie zacznie do rzutować na ich wizerunek. Śmiem twierdzić, że Wardęga wcale