Wpis z mikrobloga

Konop jak ty mi zaimponowales. Odrzucil wielka kase za reklame pisu, teraz 1.4 mln od Fame.
Politycznie tez bym sie nie sprzedal ale za Fame to juz zgarnalbym ta kase a potem ich dalej #!$%@? xD Podziwiam ogromnie! Chyba chlop z najwiekszym poziomem niesprzedajnosci z tych wszystkich influ.

#famemma #konopsky
  • 6
  • Odpowiedz
@corryand też mi tym zaimponował, ci influ zazwyczaj dostają orgazmu ma myśl o pieniądzach a ten napluł na brudny szmal z tych Pato gal, prawdziwy sigma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Klejnot Wisły
  • Odpowiedz
  • 2
@hankshmoody: im mniejszy influ tym bardziej zdesperowany i sprzedajny by zarobic latwe siano, a przy duzych jak Konop wchodza w gre tez latwe ale juz potezne pieniadze za ktore naprawde trzeba miec twarda dupe by sie nie sprzedac. Szacun ;)
  • Odpowiedz
@corryand: Śmiem twierdzić, że to jest raczej kwestia kalkulacji nie żadnej niesprzedajności, wykopki za bardzo romantyzują. Bez zszarganego wizerunku jesteś w stanie zarobić w czasie dłuższym trochę relatywnie większe pieniądze jak ta bańka czterysta którą mu proponowali. Inną sprawą jest to, że duża część influ przyjmuje wszystko, aby żeby nie pójść do normalnej roboty bo do lidla, biedry czy zabki to oni mogą iść story nagrać co najwyżej a nie tam
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: pewnie tak ale czy uwazasz ze Wardega walka na Fame mialby stracic sponsorow? Wydaje mi sie, ze nie i pewnie zasypywany jest ofertami wspolprac ale on praktycznie zadnych nie bierze od lat, nie wiem wlasciwie czemu ale reklamy to ja chyba u niego nigdy nie widzialem.
  • Odpowiedz
pewnie tak ale czy uwazasz ze Wardega walka na Fame mialby stracic sponsorow? Wydaje mi sie, ze nie i pewnie zasypywany jest ofertami wspolprac ale on praktycznie zadnych nie bierze od lat, nie wiem wlasciwie czemu ale reklamy to ja chyba u niego nigdy nie widzialem


@corryand: Sponsorów na pewno nie straci, większość sponsorów ma w dupie wszystko dopóki nie zacznie do rzutować na ich wizerunek. Śmiem twierdzić, że Wardęga wcale
  • Odpowiedz