Wpis z mikrobloga

@straszny_cham:

ale tak ogolnie to tych mieszkan brakuej, bezdomni tlocza sie na dworcach wypatrujac z nadzieja kiedy im mieszkanka wykoncza i przestana mieszkac na ulicy....
  • Odpowiedz
@straszny_cham:

Rondo zastawione betonowymi blokami


#!$%@? tak wyglada cala Warszawa a ludzie tu kupuja mieszkania po 20k za metr. Ja bym chyba depresji dostal jakby moja codziennosc ograniczala sie do mieszkania na takiej Marinie Mokotow na ktorej dzisiaj akurat bylem. (Ofc kazdy masl swoje preferencje ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
@straszny_cham: A co ma być zamieszkane jak to pewnie nawet oddane jeszcze nie było.
Nawet to rondo zastawione blokami sugeruje że tam jeszcze jakieś prace się toczą.
Ale swoją droga centrum Warszawy w normalny dzień po 23 np. na Rondzie Daszyńskiego też jest pustynią bez ludzi. Aż się zdziwiłem, bo w takim Wrocławiu to Rynek czynny całą dobę, o innych miejscach nie mówię nawet jak np. wyspa czy nasyp.
  • Odpowiedz
@straszny_cham: Jak sprzedawali te etapy od Drwęckiej to ceny były po 12k z metra, w tych blokach jeszcze ludzię będą mieszkać. Ciekawe jak będzie z tymi co się budują bo tam już ceny 15-16k.
  • Odpowiedz