Wpis z mikrobloga

@fanmarcinamillera: powiem tak lgbt w połączeniu z narodowością ukraińską i mamy idealny przepis na Uber roszczeniowość, rozstawianie innych po kątach i mówienie co mają robić jak żyć i jakie wartości wyznawać dla mnie to jest jakiś kosmos bo wielokrotnie byłem w innych państwach czy to mieszkając tam czy na wycieczce i nigdy by mi do głowy nie przyszło żeby coś takiego z siebie wyrzygać, podejście na zasadzie ja tu teraz będe
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: na Netflixie mu pokazali że jak jesteś czarny albo masz zaburzenie osobowości/seksualne albo masz tzipe między nogami to z automatu możesz robić co chcesz i każdy ma się dostosować bo jak nie to wypad a to tak nie działa
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: LGBT wszędzie gdzie się pojawią to dzielą ludzi, rodziny, przyjaciół, sąsiadów, całe społeczeństwa.
I zawsze, ale to zawsze, próbują kogoś zwalczać, zawsze są z kimś w trakcie wojny światopoglądowej.
Także wykorzystywanie przez nich Ukraińców czy innych narodowości to nic nowego.
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: Że polacy dalej się łapią na bait jakim jest ukrainiec w Polsce (zapewne zresztą profil prowadzony przez r0sjan) to wielkie XDDD. Zwłaszcza że działalność tego kolegi zaczęła się gdzieś koło 2014
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera a teraz mi powiedz, jakie taki przypadkowy głupi post jakiegoś randoma z neta ma znaczenie? Lat parę temu mieszkałem sobie w Anglii, byłem bywalcem na kilku polskich forach.. oh ile tam naszych rodaków wypisywało żeby się angole pierdo.. i najlepiej „wyjechali” z wyspy, bo my Polacy przejmujemy, a w ogóle to jesteśmy lepsi itd itd itd.. i co? I sobie tak pisali, pewnie do dzisiaj piszą.
  • Odpowiedz
@EvilRogue: Większa część społeczeństwa to roszczeniowy, zaczadzony i ogólnie mocno przygłupi patoelektorat, więc wszystko się zgadza. Między tą "większością", a pracującymi, logicznymi, uczciwymi Polakami istnieje przepaść cywilizacyjna.
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera

Czy ja dobrze rozumiem, że tęczowy ukrainiec mówi Polakom, że jak się im nie podobają imigranci z ukrainy w Polsce to mogą z niej wyjechać? XDDD Wydaje mi się, że jednak ktoś inny powinien pierwszy wyjechać #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #ukraina #wojna


@fanmarcinamillera to ten który nie chce bronić swojej ojczyzny? Ale wie co Polakom jest potrzebne?
Jogurt123 - @fanmarcinamillera
Czy ja dobrze rozumiem, że tęczowy ukrainiec mówi Pola...

źródło: temp_file753421009152644304

Pobierz
  • Odpowiedz