Wpis z mikrobloga

Jakie siłowniki do lekkiej bramy? W sumie to mam jedno skrzyło bramy, a drugie to furtka. Fajnie, gdyby była możliwość otwierania jednego skrzydła (czyli furtki), a już w ogóle orgazm, gdyby dało się to podpiąć do guzika od bramy w domofonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dom #automatyka #remontujzwykopem
  • 6
@Ranger: do lekkiej bramy to w sumie co byś nie dał, to wystarczy, możliwość otwierania tylko jednego skrzydła też chyba mają wszystkie istniejące. Unikaj tylko tych takich najtańszych wynalazków z siłownikami z silnikiem jak od wycieraczek, bo to jest badziew straszliwy.
Jeśli twój domofon ma opcję sterowania bramą, to nie powinno być problemu, kwestia tylko podłączenia przewodu.
@Ranger: a co brać? Cokolwiek w miarę znanego i obecnego na rynku od minimum kilku lat producenta - to ci da gwarancję, że jeśli jednak coś zdechnie, będziesz w stanie liczyć na serwis.
Cenowe minimum to polski producent Elektrobim i ich siłowniki ETM. nie wiem, czy znajdziesz coś tańszego, a wartego zakupu, a te siłowniki w sumie mają wszystko, czego potrzebujesz, jedynie wymagają dość starannego montażu - nie mają krańcówek a
@Ranger weź lepiej najpierw znajdź kogoś kto montuje napędy do bram oni mają sprawdzonych producentów, mój stary zamówił jakiegoś chińczyka nie dość że elektryk #!$%@?ł się pół dnia bo napięcie nie dochodziło to po pół roku coś się #!$%@?.... I jedne skrzydło nie działa.